شستشوی تشک خوشخواب در منزل با دستگاه در استان تهران و کرج

شستشوی تشک خوشخواب در منزل با دستگاه در استان تهران و کرج

شستشوی تشک خوشخواب در منزل با دستگاه و بهترین مواد شوینده نانو جهت پاکیزگی کامل و لکه زدایی با ارزان ترین قیمت توسط مجموعه مبل واش انجام می گیرد. تشک تخت خواب به عنوان مکانی برای خواب چند ساعته افراد، زمینه کسب آلودگی و لکه برداری را به مقدار بالا دارد. بنابراین نیاز به خشکشویی تشک خوشخواب با دستگاه در منزل، یکی از مواردی است که افراد باید برای حفظ پاکیزگی محیط خواب به آن توجه داشته باشند.

شستن تشک تخت خواب با دستگاه در محل بدون نیاز به جابجایی همچون شستن موارد دیگری نظیر فرش و موکت امکان پذیر است. شما عزیزان می توانید علاوه بر مبل شویی در منزل برای سفارش شستن تشک خوشخواب با دستگاه در تهران و کرج با مجموعه moblwash در تماس باشید تا در سریعترین زمان ممکن نسبت به انجام سفارش شما اقدام شود.

شستشوی تشک خوشخواب با دستگاه خشکشویی

خشکشویی تشک تخت خواب با دستگاه در محل

با توجه به اینکه افراد ساعات مختلفی از شبانه روز را در خواب سپری می کنند، و امروزه تقریبا تمام افراد از تختخواب به عنوان مکانی آرام جهت استراحت و خوابیدن استفاده می کنند. بنابراین امکان آلودگی تشک موجود بر روی تخت با توجه به سپری شدن وقت چند ساعته افراد بر روی آن، بسیار بالا می باشد. در همین رابطه افراد باید جهت حفظ پاکیزگی محیط نسبت به شستشوی خوشخواب در منزل با دستگاه اقدام کنند، که روشی بدون دردسر و هزینه های اضافی می باشد.

بسیاری از افراد به دلیل اینکه شستن تشک امری زمان بر است و انتقال آن به قالیشویی جهت شستشو و سپس باز آوردن آن چندین روز طول می کشد، نسبت به شستشوی آن بی میل هستند. اما در روش شستن تشک تختخواب با دستگاه در محل، این دغدغه ها وجود ندارد. چرا که در طی چندین ساعت و با شستشو در محل این کار انجام می شود و بدون هیچگونه جابجایی، می توانید تمیزی و پاکیزگی را به محیط خواب خود برگردانید.

شستشوی تشک خوشخواب

شستشوی خوشخواب در خانه تهران

همانطور که شستشوی مبل در خانه برای شما اهمیت دارد، تا ظاهر مبل هایی که در معرض دید مهمانان قرار دارند، مناسب و زیبا باشد. باید به بهداشت و تمیزی اتاق خواب و محیطی که در آن در هر شبانه روز ساعات زیادی را می گذرانید، نیز اهمیت ویژه ای اطلاق کنید. بو گرفتگی تشک تختخواب، لک دار شدن، گرد و غبار گرفتن و تغییر رنگ قسمت رویی و … می تواند از عواملی باشد که شما را به شستشوی آن ترغیب کند.

شستن خوشخواب در خانه با دستگاه در تهران با استفاده از مواد شوینده نانو و لکه بر در جهت پاکیزگی آن، با کمک شرکت های خدماتی و معتبر فعال در این زمینه، امری بسیار آسان می باشد. انواع تشک های در اندازه ها و با جنس های مختلف با استفاده از این روش قابل شستشو هستند. جهت ثبت سفارش برای انجام شستشو می توانید از طریق شماره تماس خشکشویی تختخواب با دستگاه در محل با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خشکشویی خوشخواب در محل با دستگاه در کرج

بیشتر شرکت های خدماتی که خدمات شستشوی فرش در منزل با دستگاه و … را انجام می دهند. ارائه خدمات خود با ارزانترین قیمت را محدود به مناطق 22 گانه تهران نموده اند. در این میان انبوه سفارشات کرجی های عزیز برای دریافت این خدمات، توسط بسیاری از شرکت ها رد می شود و یا نسبت به انجام آن با اخذ هزینه های بیشتر اقدام می کنند. لازم به ذکر است که شستشوی خوشخواب در منزل در کرج با دستگاه توسط مجموعه مبل واش برای تمامی مناطق آن انجام می شود. جهت دریافت خدمات می توانید با شماره تماس مرکز خشکشویی تختخواب در منزل کرج ارتباط برقرار کنید، تا در سریعترین زمان ممکن تکنسین متخصص ما به آدرس مورد نظر اعزام شود.

شستشوی خوشخواب در منزل تهران و کرج با ارزان ترین قیمت

شستن خوشخواب دو نفره و یکنفره در محل

شستن تشک تختخواب در منزل تهران بدون شک برای هر کسی مقدور نیست و پیچیدگی های خاص خود را دارد. همچنین نبود تخصص برای انجام این کار و از سویی عدم اطلاع از مورد استفاده قرار دادن چه نوع شوینده هایی و همچنین مشکل بودن خشک شدن تشک باعث شده است تا افراد همواره شستن این موارد را به شرکت های متخصص بسپارند. شستشوی تشک تختخواب دو نفره و یکنفره در منزل با دستگاه های پیشرفته از سوی مجموعه مبل واش انجام می شود.

خشکشویی تختخواب دو نفره به نسبت یکنفره کمی زمان بیشتری نیاز دارد، چرا که اندازه و نوع آن متفاوت می باشد. با توجه به اینکه تختخواب زوجین دو نفره می باشد، اکثر سفارشات برای شستشوی تشک دو نفره خوشخواب می باشد. توجه داشته باشید که این شستشو می تواند نهایت پاکیزگی و تمیزی را برای محیط خواب شما به ارمغان بیاورد.

در اینباره بخوانید: موکت شویی در محل

خشکشویی تشک خوشخواب بچه در منزل با دستگاه

بدون شک تشک تختخواب بچه ها بیشتر از تشک های دیگر زمینه آلودگی را دارد. بازیگوشی بچه ها، خوردن مواد غذایی مختلف بر روی تخت، انجام بازی هایی که امکان کثیف شدن تشک رو همراه دارن و … از جمله مواردی هستند که باعث آلوده شدن بیشتر تشک تخت بچه می شوند. اما نگران نباشید، برای شستشوی تخت بچه در منزل با دستگاه، نیازی به جابجایی تخت و … ندارید.

شستن تشک تختخواب بچه با قیمت مناسب در تهران و با استفاده از مواد شوینده نانو عالی در کمترین زمان ممکن انجام می شود. با استفاده از این روش دیگر نگران این نباشید که خشک شدن تشک زمان زیادی را لازم است. شستشو در محل انجام می شود و خشک شدن آن نیز کمتر از چند ساعت زمان نیاز دارد. شستن لکه ادرار از روی خوشخواب با دستگاه در محل برای تخت نوزاد و یا بچه های عزیز نیز صورت می گیرد. شب ادراری به عنوان یکی از مشکلات بچه ها شناخته می شود، و لکه های زرد رنگی بر روی تشک باقی می ماند، در همین رابطه پاک کردن لکه ادرار از تشک تختخواب بچه با ارزان ترین قیمت نیز در لیست خدمات مجموعه قرار دارد.

خشکشویی تشک خوشخواب در خانه

لکه برداری خوشخواب با دستگاه در آپارتمان

وجود لکه های رنگی و ناشی از ریختن موارد مختلف بر روی تختخواب مسلما برای هر کسی ناخوشایند است و تحمل وجود لکه بر روی آن سخت است. بنابراین افراد ترجیح می دهند تا با استفاده از روش های مختلف نسبت به لکه برداری از روی خوشخواب اقدام کنند. لکه بری تشک خوشخواب با دستگاه در منزل نیز امکان پذیر است. در صورتی که بخواهید تنها جای لکه های موجود شستشو داده شود، از مواد شوینده لکه بر نانو استفاده می شود. تا در کمترین زمان ممکن نسبت به از بین بردن لکه های موجود بر روی تشک اقدام شود.

شستشوی خوشخواب در آپارتمان با دستگاه بدون هیچ گونه آلودگی در محیط و یا ریزش آب، کف و … در محیط انجام می شود. هر نوع تشکی در اندازه و الیاف مختلف قابل شستشو با این روش می باشد. توجه داشته باشید که استفاده از این روش بنا به مزیت هایی که دارد، بسیار محبوب می باشد و تقریبا می توان گفت همه افراد امروزه تشک های تختخواب و … را با دستگاه در محل شستشو می دهند.

قیمت شستشوی تشک خوشخواب در منزل

بهترین تعرفه شستشوی خوشخواب در منزل با دستگاه در بخش قیمت ها ارائه شده است. توجه داشته باشید که مجموعه رسمی و معتبر moblwash زیر نظر اتحادیه قالیشویان تهران فعالیت دارد و تمامی نرخ های اعلامی و در نظر گرفته شده از سوی این شرکت کاملا مطابق با لیست اعلامی اتحادیه می باشد. حتی در مواردی تخفیف هایی که از سوی مجموعه برای مشتریان در نظر گرفته می شود باعث می شود تا قیمت نهایی انجام سفارشات کمتر از مقدار تعیین شده از سوی اتحادیه باشد.

ارزان ترین قیمت خشکشویی تشک تختخواب با دستگاه در محل می تواند متاثر از عوامل مختلفی باشد و بنا به درخواست هایی که از سوی مشتری اعلام می شود، برای موارد مختلف، مقدار متفاوتی باشد. افرادی وجود دارند که با عنوان ارزانترین شستشوی تشک خوشخواب با دستگاه در محل فعالیت می کنند و نسبت به اخذ هزینه، مقدار کمی را در نظر دارند. توجه داشته باشید که ممکن است این افراد از دستگاه غیر استاندارد و یا مواد شوینده بی کیفیت در ازای دریافت هزینه کمتر استفاده کنند، بنابراین بهتر است تا سفارشات خود را در شرکت های معتبر ثبت نمایید.

برای مشاهده تعرفه ها وارد صفحه قیمت شستن تشک تخت در سایت مبل واش شوید.

قیمت شستشوی خوشخواب در منزل تهران

موارد موثر در تعیین نرخ شستشوی تشک خوشخواب طبی و پنبه ای

 • نوع تشک
 • تعداد تشک ها و بالشتک های همراه
 • جنس تشک
 • چند نفره بودن و اندازه آن ( تشک دو نفره، یکنفره، تشک بچه و … )
 • نوع مواد شوینده بکار گرفته شده
 • و …

شستشوی تشک نی نی سایت

یکی از سایت هایی که به صورت انجمن گفتگو در حال فعالیت است و شما می تونید از تجربه سایر خانم هایی که قبلا اقدام به استفاده از روش شستن تشک با دستگاه رادکتور کرده اند استفاده کنید. برای این منظور می توانید سوالاتی در رابطه با شستشوی خوشخواب نی نی سایت را مطرح کنید تا خانم ها و آقایان دیگری که در انجمن هستند به شما پاسخ دهند. نکته مهم در این رابطه این است که شما باید از انجمن نی نی سایت به عنوان جایی برای کسب اطلاعات استفاده کرده و به هیچ عنوان گفته های هر کسی را به عنوان اولویت خود در انتخاب شرکت قالیشویی نکنید.

دلیل این مورد هم کاملا مشخص، برخی افرادی که دارای شرکت خشکشویی هستند و یا برخی افرادی که به صورت شخصی فعالیت دارند در این انجمن عضو هستند. در نتیجه زمانی که شما اقدام به پرسیدن سوال درباره تشک تخت در نی نی سایت می کنید، این افراد به شما پاسخ خواهند داد و ممکن است برای تبلیغ خود به عنوان فردی که پاسخ شما را میدهند، شرکت خودشان را پیشنهاد دهند.

نحوه شستشوی تشک تخت خواب در محل با دستگاه

برای انجام شستشو با استفاده از دستگاه باید ابتدا ملافه ها و قسمت های رویی تشک را جدا کنید و به صورت جداگانه داخل لباسشویی بشویید. شستشوی تشک به این صورت انجام می شود که باید در ابتدا سطح تشک به صورت کامل جارو کشیده شود تا از هر گونه آلودگی و ماده خارجی اعم از وسایل و گرد و غبار تمیز شود. سپس فرد متخصص که از سوی شرکت به محل اعزام شده با تشخیص نوع تشک و جنس آن  همچنین نوع آلودگی های موجود بر روی سطح، نسبت به انتخاب ماده شوینده مناسب اقدام می کند تا نهایت پاکیزگی حاصل شود.

بعد از شستشوی کامل قسمت های سطح، گوشه و کنار ها، قسمت زیرین و اطمینان حاصل کردن از تمیزی کامل آنها، به وسیله دستگاه های مکنده تمامی آب و مواد شوینده باقی مانده بر روی تشک، خشک می شود. در نهایت تنها لازم است تا تشک کمی از سطح زمین جدا باشد تا جریان هوا به قسمت های مختلف آن گردش داشته باشد و در کمترین زمان ممکن کمتر از دو ساعت به صورت کامل خشک شود.

قیمت خشکشویی تخت خواب در خانه تهران

شماره تماس مرکز شستشوی خوشخواب با دستگاه در تهران و کرج

ارزانترین خشکشویی تشک خوشخواب با کیفیت بالا از نظر مشتریان متعلق به مجموعه مبل واش می باشد. با توجه به اینکه تقریبا تمامی مناطق تهران اعم از غرب، شرق، مرکز، جنوب، شمال تحت پوشش مجموعه میل واش می باشند و به تازگی نیز شعبه های مختلفی در کرج برای ارائه خدمات راه اندازی شده است و این مجموعه نیز با داشتن سابقه چندین ساله فعالیت زیر نظر اتحادیه به عنوان بهترین مرکز شستشوی تشک خوشخواب و … شناخته می شود. می توانید از طریق شماره های موجود در سایت سفارشات خود را به حرفه ای ترین و بهترین شرکت خشکشویی محول کنید.

شماره تلفن خشکشویی تشک تختخواب در منزل با دستگاه برای شعبه های مختلف در مناطق تهران و کرج در سایت درج شده است. عزیزانی که می خواهند در رابطه با ثبت سفارش و همچنین اطلاع از جزئیات، با مشاورین ما در ارتباط باشند می توانند با شماره های ارائه شده ارتباط برقرار کنند.

مزایای استفاده از خشکشویی تشک خوشخواب با دستگاه و مواد شوینده نانو در محل

بهترین مواد شوینده نانو برای شستشوی تشک خوشخواب با دستگاه از سوی متخصصین مجموعه مبل واش مورد استفاده قرار می گیرد. این روش علاوه بر اینکه هزینه های کمتری را بر مشتریان عزیز تحمیل می کند و زمان کمتری نیز برای انجام آن نیاز است، دارای مزیت های متعددی نیز می باشد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • شستشوی بهتر و تمیزی تشک تا عمق الیاف موجود
 • از بین بردن میکروب ها و باکتری های موجود در اثر ترکیب مواد شوینده مخصوص
 • از بین بردن انواع قارچ ها و موارد خارجی بر اثر حرارت ایجاد شده برای خشک کردن
 • رفع انواع بو های نامطبوع در اثر ریختن موارد مختلف بر روی تخت و عرق شبانه
 • و …

شستشوی تشک خوشخواب در منزل با دستگاه برای انواع تشک های پنبه ای، طبی، خارجی و … به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل برای مشتریان عزیز انجام می گیرد. جهت مشاوره رایگان و اطلاع از جزئیات می توانید با شماره های درج شده در سایت ارتباط برقرار کنید.

خدمات شستشوی تشک تختخواب در آپارتمان

Washing the mattress at home

One of the best ways to wash a mattress is through dry cleaning. Our company has considered the best solution for washing it. If you want to use our services to clean mattresses at home, just contact the contact number of the clean service company right now.

Bed mattress washing price

As a woman, you want to know how much it costs to wash a mattress. Of course, you may be a gentleman and you would like to get the necessary information about the price of washing before ordering. Anyway, I have to tell you, dear friend, that the cost of washing the mattress depends on how many people there are. For example, the price of dry washing for a double mattress will be different from a single mattress.

Of course, we have to say that this case has to do with the baby crib mattress with the upper case of the carpet, and most dry clean service companies have a fixed and fixed price for it.

شستن تشک تختخواب

Staining on the mattress

Cleaning baby urine from the mattress is one of the most important problems for families. In addition to the issue of baby urine on the bed, sometimes it changes color when we do not wash it for a long time. In other words, it gets dirty and you must dry clean the mattress.

اطلاعات کامل

قیمت تشک دو نفره180 هزار تومان
قیمت تشک یک نفره140 هزار تومان
هزینه تشک بچه100 هزار
نوع شستشوخشکشویی
نحوه شستشوبا دستگاه
مکاندر منزل تهران و کرج
مواد شویندهنانو، شامپو فرش، لکه بر
مدت زمانکمتر از یک ساعت
نوعپنبه ای، طبی و …
شماره تماس غرب تهران09105454254
شماره تلفن شرق تهران09105454354
شعبه شمال تهران09109202070
شعبه جنوب09109202080
شعبه کرجشماره های بالا
استعلام قیمتتماس بگیرید
نحوه سفارشتماس تلفن
رزرو آنلاینوجود دارد

خدمات خشکشویی خوشخواب با دستگاه در منزل

خشکشویی خوشخواب با دستگاه چقدر زمان نیاز دارد؟

همانطور که اطلاع دارید زمان انجام کار می تواند نسبت به اندازه و میزان آلودگی موجود در سطح تشک برای انواع تشک های چند نفره متفاوت باشد. به صورت کلی با توجه به تسلط تکنسین های ارسالی مجموعه برای انجام کار، می توان ساعت کاری بین یک الی دو ساعت را برای تمیزی کامل و شستشو تا مرز پاکیزگی را برای انواع تشک در نظر داشت.

قیمت شستن تشک تختخواب چقدر است؟

شستشو برای انواع تشک ها بنا به چند نفره بودن، نوع و جنس، مواد بکار گرفته شده برای شستشو و … می تواند متفاوت باشد. نرخ و تعرفه در نظر گرفته شده از سوی مجموعه مبل واش ارزان ترین قیمت و بسیار مناسب بوده و در ازای کیفیت کار و تمیزی حاصل از شستشو در مقایسه هزینه های سرسام آوری که از سوی برخی افراد و شرکت ها اعلام می شود واقعا مقدار ناچیزی می باشد.

چه لکه هایی با این نوع شستشو پاک می شوند؟

پاک کردن لکه ادرار از روی تشک خوشخواب با دستگاه در محل، پاک کردن لکه های حاصل از ریختن مواد غذایی و انواع نوشیدنی ها بر روی تخت، لکه های حاصل از عرق کردن شبانه و تغییر رنگ به علت نشست گرد و غبار و … از جمله مواردی هستند که با این نوع شستشو از بین می روند. توجه داشته باشید که با توجه به نوع دستگاه های موجود و همچنین نوع مواد شوینده عالی و درجه یک نانو، هر نوع لکه و آلودگی از روی سطح تشک قابل رفع است.

Related Posts
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.