قیمت شستشوی مبل، فرش، موکت و تشک خوشخواب در منزل با دستگاه در تهران و کرج

قیمت شستشوی مبل، فرش، موکت و تشک خوشخواب در منزل با دستگاه در تهران و کرج

قیمت شستشو در منزل با دستگاه برای شستشوی فرش و موکت، مبل شویی و شستشوی تشک خوشخواب در تهران و کرج توسط اتحادیه قالیشویان مشخص می شود. نحوه تعیین نرخ شستشو در خانه برای هر یک از خدمات نام برده شده متفاوت است. برای مثال قیمت مبل شویی به تعداد، جنس و الیاف آن می تواند بستگی داشته باشد. برای مواردی همچون فرش و موکت هم تعرفه خشکشویی به صورت متری محاسبه می گردد. لازم است اشاره کنیم که علاوه بر موارد نام برده شده در این قسمت هزینه شستشوی تابلو فرش و پشتی، صندلی و … را نیز برای شما همشهریان عزیز قرار داده شده است.

قیمت مبل شویی در منزل

قیمت شستشوی مبل با دستگاه در منزل تهران و کرج همانطور که گفته شد توسط اتحادیه قالیشویان هر شهر تعیین می شود. برای اینکه بدانید میزان هزینه شستن مبلمان با دستگاه چقدر خواهد شد در این بخش توضیحاتی در رابطه با این موضوع برای شما همراهان عزیز قرار میدهیم. اولین نکته ای که حائز اهمیت می باشد این است که ممکن است برخی شرکت ها قیمت مبل شویی در خانه را زیاد اعلام کنند. منظور این است که تعدادی از شرکت های خدماتی بدون در نظر گرفتن نرخ قالیشویی در منزل اقدام به ایجاد شرایط خاصی برای خود کرده و تعرفه ها را تغییر میدهند.

قیمت مبل شویی با دستگاه در منزل استان تهران و کرج

اما باید بدانید که تعداد زیادی هم هستند که تعرفه شستشوی مبلمان در آپارتمان را برای جذب مشتری کمتر اعلام می کنند. ما در مجموعه مبل واش تمام سعی خود را کرده ایم که بتوانیم ارزان ترین قیمت مبل شویی در منزل را برای همشهریان عزیز در تهران و کرج در نظر بگیریم. شما می توانید داخل جدول لیست نرخ مشاهده کنید که نسبت به سایر همکاران بهترین قیمت را در نظر گرفته ایم.

توجه داشته باشید که مواد شوینده نانو و سایر شوینده های ایرانی و خارجی در میزان هزینه شستشوی مبلمان در آپارتمان تاثیر خواهد داشت.

مبل 9 نفره با تشک250 هزار تومان
مبل 7 نفره با تشک220 هزار تومان
مبل نیم ست200 هزار تومان
برآورد هزینه دقیقتماس بگیرید
سال1400

همانطور که در لیست قیمت مشاهده کردید، چند نفره بود و همچنین تشک خوشخواب بچه هزینه خشکشویی را مشخص می کند.

انواع مبلمان برای خشکشویی با دستگاه

 • مبل سلطنتی
 • مبل های تمام پارچه
 • مبل راحتی
 • مبل چستر
 • مبل های کلاسیک

خدمات مبل را ببینید: مبل شویی در منزل

قیمت شستشوی فرش در منزل

مورد دیگری که باید در رابطه با صحبت کنیم مربوط به قیمت شستشوی فرش متری چند می باشد. در این مورد هم باید بگوییم که قیمت شستشوی فرش با دستگاه در منزل دقیقا شرایط بالا را که برای مبل توضیح دادیم را دارد. حال با این تفاوت که قیمت فرش شویی و قالیشویی در خانه متری محاسبه می شود. البته در کنار تعیین قیمت برای هر متر باید به جنس و نوع قالی هم توجه داشت. همانطور که میدانید در حال حاضر فرش های ایرانی و خارجی زیادی در خانه ها مورد استفاده قرار میگیرد. از طرفی برخی دیگر فرش دستباف می باشد که قیمت آن نسبت به قالی ماشینی بیشتر می باشد.

قیمت شستشوی فرش با دستگاه در منزل تهران و کرج

فرش ها جزو حساس ترین مواردی هستند که باید در شستشوی آن دقت لازم به کار گرفته شود. یکی از عواملی که در قیمت قالیشویی با دستگاه در منزل تاثیر گذار است، مواد شوینده نانو می باشد که توسط شرکت های مختلف استفاده می شود. از آنجایی که قالی دارای رنگ بندی و طرح های مختلفی می باشند، استفاده از موارد شوینده مناسب در پاک شدن و لکه برداری آن تاثیر زیادی خواهد داشت. از طرفی بهترین مواد شوینده نانو برای فرش از پخش شدن رنگ و بهم ریختگی رنگ جلوگیری می کند.

در ادامه داخل جدول زیر می توانید نرخ و تعرفه خشکشویی فرش با دستگاه را برای انواع مختلف مشاهده کنید.

فرش دستباف معمولی متری15 هزار تومان
فرش دستباف گل ابریشم هر متر25 هزار تومان
فرش ماشینی متری10 هزار تومان
قیمت دقیقتماس بگیرید
نرخ سال1400

لیست برای از انواع فرش ها را می توانید در اینجا ببیند.

 • فرش ماشینی
 • فرش معمولی دستباف
 • فرش دستباف ابریشم و گل ابریشم
 • فرش اکریلیک
 • فرش ماشینی بلژیکی
 • فرش های خارجی
 • فرش ترک
 • فرش انگلیسی
 • و …

خدمات فرش را ببینید: شستشوی فرش در منزل با دستگاه

قیمت موکت شویی در آپارتمان

قیمت شستشوی موکت با دستگاه در منزل تقریبا شبیه به قالیشویی در محل می باشد. در رابطه با اعلام قیمت شستن انواع موکت باید بگوییم که این مورد هم دقیقا در برخی موارد شبیه به دو مورد قبل یعنی هزینه فرش و مبل شویی می باشد. از این نظر که ممکن است با شماره تماس یک شرکت خدماتی در زمینه شستشو تماس بگیرید و قیمت بالایی را به شما اعلام کنند. بر خلاف این حالت هم مربوط به کسانی است که نرخ کمتری را تحت عنوان ارزانترین موکت شویی به شما اعلام می کنند.

قیمت شستشوی موکت در منزل با دستگاه رادکتور

همشهریان عزیز توجه داشته باشید که بعضی از شرکت ها و یا افرادی که اقدام به خشکشویی موکت در منزل می کنند با استفاده کردن از مواد شوینده با کیفیت پایین تعرفه شستشو را پایین اعلام می کنند. بنابراین لازم است بدانید که نباید کیفیت را فدای کمیت کنید. البته در رابطه با کم و زیاد بودن قیمت در این بین مشکلی وجود ندارد. مهمترین مورد این است که اگر از مواد شوینده نامرغوب و نامناسب برای شستشوی فرش، مبل، موکت و خوشخواب استفاده شود، ممکن است به جنس آن و رنگبندی آن آسیب وارد کند.

قیمت موکت شویی در منزل با دستگاه رادکتور به صورت متری محاسبه خواهد شد. نوع موکت و متراژ آن اصلی ترین موارد در تعیین نرخ گذاری را دارند. در جدول زیر می توانید ارزان ترین قیمت خشکشویی مبل واش را برای انواع موکت ها اعم از پالاز موکت، چسبیده، ساده و … در آپارتمان خود را مشاهده کنید.

پالاز موکت هر متر مربع8 هزار
موکت چسبیده هر متر مربع7 هزار
موکت معمولی هر متر مربع7 هزار
برآورد قیمت دقیقتماس بگیرید
سال1400

برخی از انواع موکت ها را که قابلیت شستشو با دستگاه در آپارتمان را دارند شامل موارد زیر می شود.

 • موکت پشمی
 • موکت های کبریتی
 • موکت پلی استر
 • موکت اولفین
 • موکت نایلونی
 • موکت تایل
 • موکت تافتینگ
 • و …

خدمات شستن موکت را ببینید: موکت شویی در منزل

قیمت شستشوی تشک خوشخواب در خانه

تشک تختخواب یکی دیگری اثاثیه منزل محسوب می شود که این روز ها افراد به دنبال شرکت های متخصص در این زمینه هستند. قیمت شستشوی تشک خوشخواب با دستگاه در تهران و کرج توسط اتحادیه قالیشویان پایتخت نرخ گذاری شده است. در رابطه با این اثاث منزل باید بگوییم که قیمت آن بر اساس یک نفره، دو نفره و … بودن متفاوت خواهد بود. از طرفی تشک تختخواب ممکن است از جنس های مختلفی باشد که برخی از آنها شرایط شستشوی خاصی دارند. اینگونه موارد را به صورت مشخص نمی توان قیمت گذاری کرد و باید نیروهای متخصص در منزل شما برای بررسی نوع تشک حاضر شوند.

قیمت شستشوی تشک خوشخواب با دستگاه در منزل تهران

یکی از مهمترین نکاتی که در رابطه با قیمت شستشوی خوشخواب با دستگاه در منزل وجود دارد شستن صحیح آن می باشد. در صورتی که افراد و تکنسین مربوطه بتواند به صورت صحیح عملیات شستشوی تشک تخت خواب را انجام دهد، این مورد روی طول عمر خوشخواب شما تاثیر زیادی خواهد داشت.

در ادامه لیست نرخ شستن تشک تخت را برای انواع مختلف خدمت شما قرار داده ایم.

خوشخواب 2 نفره180 هزار
تشک خوشخواب 1 نفره140 هزار
تشک تخت بچه100 هزار
قیمت دقیقتماس بگیرید
تعرفه سال1400

چند مورد از تشک هایی که امکان شستشو با دستگاه در محل را برای شما فراهم می کنند عبارتند از:

 • تشک های دو نفره
 • خوشخواب یک نفره
 • تشک تخت بچه
 • تشک تختخواب خارجی
 • و …

کلین سرویس تخت خواب را ببینید: شستشوی تشک خوشخواب با دستگاه

قیمت خشکشویی تابلو فرش

مورد دیگری که خانواده ها از خدمات خشکشویی برای تمیز کردن آن استفاده می کنند تابلو فرش ها می باشد. قیمت شستشوی تابلو فرش با دستگاه در منزل بر اساس جنس و نوع تابلو می باشد. لازم است بدانید که قیمت گذاری تابلو فرش در تهران و کرج که تحت پوشش مبل واش می باشد، بر اساس جنس، دستباف، ماشینی، استفاده از ابریشم در بافت و … صورت میگیرد.

هزینه شستن تابلو فرش زیاد نمی باشد و مجموعه ما سعی دارد با در نظر گرفتن قیمت مناسب ارزان ترین نرخ را برای این مورد در نظر بگیرد.

بهترین مواد شوینده نانو برای خشکشویی تابلوفرش جهت تمیزی و لکه بری عالی روی قیمت انجام کار تاثیر دارد.

قیمت شستشوی تابلو فرش و پشتی در منزل

قیمت شستشوی پشتی

این روزها پشتی های دستباف و ماشینی در اکثر خانه های ایرانی وجود دارد. قیمت شستشوی پشتی با دستگاه رادکتور به نوع آن بستگی دارد. شرکت خشکشویی در محل مبل واش برای شستن انواع پشتی ایرانی و خارجی ارزان ترین قیمت را در نظر گرفته است.

در زیر جدول و نمودار تغییر هزینه شستشو را میتوانید برای انواع تابلو فرش و پشتی های مختلف مشاهده کنید.

هزینه شستن تابلو فرش150 هزار تومان
انواع پشتی دستباف50 هزار تومان
تعرفه پشتی ماشینی35 هزار تومان
برآورد هزینه دقیقتماس بگیرید
تعرفه سال1400

نرخ خشکشویی صندلی در محل

هزینه شستشوی صندلی با دستگاه در آپارتمان را با ارزانترین قیمت برای شما در نظر گرفته ایم. در رابطه با این خدمات باید بگوییم که قیمت شستن صندلی دارای بخش نشیمن و پشتی با صندلی هایی که فقط قسمت نشیمن دارند متفاوت است. همچنین این خدمات شامل قیمت شستشوی صندلی ماشین با دستگاه نیز می شود که این مورد را به صورت توافقی می توانید با شرکت هماهنگ کنید.

صندلی دارای پشتی15 هزار
صندلی دارای نشیمن بدون پشتی10 هزار
صندلی ماشینتوافقی
برآورد هزینهتماس بگیرید
سال1400

قیمت شستشوی صندلی با دستگاه

قیمت شستشوی فرش و موکت، نرخ مبل شویی، تابلو فرش، صندلی و صندلی ماشین با دستگاه در منزل تهران و کرج در این صفحه از سایت خدماتی مبل واش به طور کامل داخل جدول و نمودار تغییر قیمت مشخص شده است. برای استفاده و ثبت سفارش هر کدام از خدمات می توانید با شماره تماس مبل شویی مبل واش در ارتباط باشید.

نحوه تعیین هزینه مبل شویی؟

ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که شرکت های خدماتی چگونه هزینه شستشو مبل را قیمت گذاری می کنند. همانطور که در توضیحات بخش مربوط به مبلمان اشاره کردیم موارد زیادی در تعیین نرخ شستشو با دستگاه تاثیر گذار هستند. برخی از مواردی که به آنها اشاره کردیم مربوط به نوع مبل، جنس، تعداد، ایرانی و خارجی می شود. همچنین باید بگوییم که مواد شوینده نانو که برای شستشو در منزل مورد استفاده میگیرد روی قیمت خشکشویی تاثیر دارد. آخرین موردی که به عنوان یک مورد مهم باید به آن توجه کنید اعلام قیمت بالا توسط بعضی شرکت ها می باشد که برای خودشان قوانین خاصی طرح کرده اند. بهتر است قبل از اعتماد به این نوع شرکت ها، ابتدا در رابطه با هزینه شستن مبلمان در خانه تحقیق انجام دهید. مجموعه ما با بیش از 3 دهه فعالیت در طی تمامی سال های فعالیت در زمینه قالیشویی و شستشوی مبلمان ارزان ترین قیمت و مناسب ترین را برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

هزینه شستن هر متر فرش با دستگاه چقدر است؟

بی شک شما هم میدانید که فرش ها جزو حساس ترین موارد در شستشو محسوب می شود. همین مورد سبب می شود که فرش را به انواع مختلف تقسیم کرد و برای هر نوع آن قیمت مشخصی بر اساس متر مربع در نظر گرفت. برای اینکه بهتر متوجه شوید باید برای سوال قیمت شستشوی فرش هر متر چند در رابطه با انواع فرش های دستباف و ماشینی اشاره کنیم. در برخی از قالی ها از ابریشم برای بافت آن استفاده شده است که به دوسته فرش ابریشم و گل ابریشم تقسیم میشود. برای مشاهده هزینه شستشو در این صفحه به قسمت خدمات فرش مراجعه کنید.

آیا مواد شوینده روی قیمت تاثیر دارد؟

بله، یکی از مهمترین مواردی که هم روی قیمت شستشو با دستگاه در تهران و کرج و همچنین روی کیفیت کار تاثیر دارد مربوط به مواد شوینده نانو می باشد. زمانی که بخواهید اقدام به خشکشویی با دستگاه جهت شستشوی موکت، فرش، مبل شویی، شستشوی خوشخواب، صندلی، تابلو فرش و پشتی کنید باید حتما برای هر کدام از مواد شوینده مناسب استفاده کنید. مجموعه مبل واش از بهترین مواد شوینده نانو برای شستشو و لکه برداری استفاده می کند. البته باید بگوییم که ممکن است شما بخواهید از شوینده نانو یا هر مواد شوینده دیگری برای شستن مبل و فرش خود استفاده کنید که می توان از موادی که شما در خانه دارید استفاده کرد. این مورد بستگی به این دارید که شما شناخت کافی در رابطه با اثاثیه منزل خود داشته باشید و بخواهید از شوینده مناسب اثاث خود استفاده کنید.

ارزان ترین قیمت خشکشویی با دستگاه کدام است؟

در این صفحه در رابطه با قیمت شستشو در منزل با دستگاه در شهر تهران و کرج را توضیح دادیم. قیمت شستن هر کدام از موارد به صورت مجزا داخل جدول مشخص شده است. توجه داشته باشید که نرخ مشخص شده برای تمامی مناطق تهران و کرج که شامل چهار جهت اصلی غرب، شرق، شمال و جنوب استان می شود. شما عزیزان می توانید هزینه شستشو برای هر کدام از 4 خدمات اصلی قالی، موکت، مبل و خوشخواب را در این بخش بررسی کرده و در صورت تمایل با قیمت سایر شرکت ها مقایسه کنید. بی شک متوجه خواهید شد که ارزان ترین مبل شویی مربوط به شرکت مبل واش می باشد.

Related Posts
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.