شستشوی فرش در منزل با دستگاه خشکشویی

شستشوی فرش در منزل با دستگاه خشکشویی

شستشوی فرش در منزل با دستگاه های مدرن و پیشرفته با ارزان ترین قیمت در کنار استفاده از بهترین مواد شوینده مناسب، خشکشویی با توجه به مزیت هایی که نسبت به انتقال فرش و قالی به قالیشویی محل دیگر و شستن آن دارد، بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. امروزه وجود دستگاه های پیشرفته که امکان شستشوی تمیز و به دور از کثیف کاری را فراهم آورده اند، در کنار وجود مواد شوینده نانو بسیار عالی با خاصیت لکه برداری و شویندگی بالا و همچنین مشغله کاری افراد، سبب شده است تا مواردی همچون شستن فرش در محل، جایگزین انتقال آنها به کارخانه قالیشویی برای تمیز کردن و شستن باشد. در همین رابطه مجموعه مبل واش به عنوان شرکت رسمی علاوه بر ارائه دهنده خدمات مبل شویی در منزل اقدام به فرش شویی در تهران و کرج جهت خدمات رسانی به همشهریان عزیز کرده است.

فرش شویی در منزل

از آنجایی که امکان شستشوی فرش در منزل برای افراد بنا به دلایل مختلف میسر نیست، همواره امور مربوط به این مورد به شرکت های قالیشویی در خانه و مراکز خدماتی (کلین سرویس) در محل محول می گردد. بهترین قالیشویی در تهران و کرج به تعداد بالایی وجود دارند و خدمات مربوط به شستن قالی و انواع فرش دستباف ابریشم، گل ابریشم و ماشینی (ایرانی و خارجی) را انجام می دهند. در این بین موردی که باب میل تمامی افراد نیست، پیچیدگی جمع آوری و انتقال انواع فرش به قالیشویی مورد نظر جهت انجام تمیزکاری و شستشو می باشد. که این مورد نیز علاوه بر هزینه های بالایی که در بر خواهد داشت، زمان بیشتری را نیز لازم دارد.

علاوه بر صرف زمان و هزینه بیشتر ممکن است در مواردی بر اثر اتفاقاتی فرش و قالی مورد نظر مفقود و یا دچار آسیب دیدگی شوند. یا به دلیل تعداد بالای سفارشات، سفارش شما دیر تر از موعد مقرر تحویل داده شود. مشکلات موجود در این زمینه سبب شده است تا بهترین فرش شویی در تهران و کرج در منزل بیشتر مورد توجه افراد قرار بگیرد. در این رابطه با توجه به وجود تعداد بالای سفارشات و نبود شرکت های متخصص در این زمینه، مجموعه مبل واش با در اختیار داشتن کادر حرفه ای و متخصص در کنار استفاده از مدرن ترین و بهترین دستگاه رادکتور و همچنین بهترین مواد شوینده نانو، آماده خدمات رسانی به تمامی مناطق می باشد.

قالی شویی در آپارتمان با مواد شوینده نانو

خشکشویی فرش در منزل با دستگاه در تهران

قالیشویی در منزل با دستگاه و مواد نانو شیوه جدیدی از ارائه خدمات مربوط به تمیزکاری اسباب و اثاثیه خانه می باشد. تقریبا می توان گفت که در تمام نقاطی که توسط بهترین شرکت های شستشوی فرش در کرج و تهران خدمات رسانی در محل برای شستن فرش انجام می شود، افراد مایل به استفاده از این خدمات هستند. توجه داشته باشید که انجام خدمات شستشوی فرش در منزل با دستگاه در تهران توسط افراد متخصص انجام می شود، که نتیجه آن بسیار مطلوب می باشد. هیچ گونه آلودگی خاصی در محیط ایجاد نمی شود و فرش یا قالی در نهایت دقت و تمیزکاری شسته می شوند.

بهترین فرش شویی در خانه با دستگاه راداکتور با استفاده از مواد شوینده اعلا و درجه یک که بنا به تمایل شما می تواند تغییر کند، انجام می شود. در صورت داشتن سفارش برای انجام کار، باید از این مورد اطلاع داشته باشید که نیازی به جابجایی هیچ گونه وسیله ای حتی جابجایی خود فرش نیز توسط شما نیست. هیچگونه ریزش آب و آلودگی در محیط اعم از پاشیدن کف به اطراف، خیس شدن سایر اثاثیه خانه و … در حین انجام شستشو رخ نمی دهد. از این جهت می توانید با اطمینان خاطر نسبت به سفارش فرش شویی در منزل تهران با سرویس رایگان اقدام کنید.

چهار محدوده اصلی شامل غرب تهران، شرق تهران، شمال و جنوب پایتخت تحت پوشش مبلواش می باشد.

ارائه خدمات شستشوی فرش در محل با دستگاه در کرج

شرکت مبل واش به عنوان بزرگترین شرکت خدماتی در زمینه مبل شویی، موکت شویی، شستشوی تشک خوشخواب، فرش شویی و … علاوه بر اینکه به تمامی نقاط تهران خدمات رسانی دارد، مناطقی از کرج را نیز که در استان البرز می باشد، تحت پوشش برای خدمات رسانی قرار داده است. تعداد بالای سفارشات در روز سبب شده است تا شماره تماس شستشوی فرش در کرج با دستگاه نیز به لیست شماره های این شرکت افزوده شود. تا همشهریان عزیز در کرج نیز بتوانند از این خدمات ویژه استفاده کنند.

تیمی متخصص و مجرب از اعضای شرکت moblwash برای انجام خدمات شستشوی فرش در منزل با دستگاه در کرج در نظر گرفته شده است. خدمات رسانی به تمامی نقاط کرج به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل نیز صورت می گیرد. شما می توانید با ارزان ترین قیمت و کمترین هزینه بدون هیچ دردسر و پیچیدگی خاصی، خشکشویی فرش و قالی های خود را انجام دهید.

فرش شویی با دستگاه

فرش های قابل شستشو در منزل با دستگاه فرش شویی

همانطور که می دانید صنعت قالیبافی به صورت سنتی و صنعتی به دو روش دستباف و ماشینی در ایران جزو صنایع پیشرفته می باشد، بنابراین انواع فرش های مختلف با جنس ها و الیاف و طرح های مختلف را می توان در منازل ایرانیان عزیز مشاهده کرد. شاید برای برخی این سوال وجود داشته باشد که با استفاده از دستگاه فرش شویی می توان چه نوع فرش هایی را شست؟ و یا آیا این دستگاه برای شستشوی انواع خاصی از قالی ها می باشد؟ در پاسخ باید گفت که خدمات مربوط به بهترین فرش شویی با دستگاه در آپارتمان، منزل مسکونی، برج ها و … برای تمامی انواع فرش ها و قالی ها انجام می گیرد. در ادامه به معرفی برخی از این موارد می پردازیم.

 • فرش ماشینی در طرح ها و با الیاف مختلف
 • فرش معمولی دستبافت
 • قالی های دستباف در ابعاد و اندازه های مختلف
 • فرش دستباف ابریشم و گل ابریشم
 • قالی های اکریلیک
 • فرش ماشینی بلژیکی
 • فرش های خارجی همچون فرش ترک و …

قیمت شستشوی فرش در منزل با دستگاه خارجی

قیمت خشکشویی فرش در منزل با دستگاه به نسبت مزیت هایی که دارد، بسیار مناسب و به صرفه می باشد. البته توجه داشته باشید که نرخ های موجود در این زمینه بر طبق شیوه نامه های اعلامی از سوی اتحادیه قالیشویان تهران و کرج تعیین می شود. شرکت های رسمی و معتبر که مجوز های لازم برای فعالیت را داشته باشند، قیمت فرش شویی در نظر گرفته شده خود را منطبق با لیست دریافتی از اتحادیه به مشتریان اعلام می کنند. بهترین فرش شویی با دستگاه در تهران و کرج با در نظر داشتن ارزانترین قیمت و تعرفه مناسب و مطابق با نرخ تعیین شده از سوی اتحادیه مجموعه مبل واش می باشد که همواره تخفیف های ویژه ای نیز برای مشتریان خود در نظر دارد.

از جمله موارد موثر در تعیین نرخ خشکشویی فرش در خانه با دستگاه می توان به اندازه (هر متر) و جنس فرش ها و قالی ها، تعداد آنها اشاره کرد. در نظر داشته باشید که بهترین مواد شوینده نانو برای شستشوی فرش های شما در نظر گرفته می شود. در صورت تمایل می توانید نوع مواد شوینده را تغییر دهید و مورد ایده آل شما برای انجام شستشو در نظر گرفته شود. که این مورد نیز می تواند تاثیری در تعیین تعرفه نهایی داشته باشد. ارزان ترین و بهترین قیمت فرش شویی در منزل تهران و کرج و شهر های دیگر همچون شیراز، اصفهان، مشهد، تبریز، یزد، رشت، شمال،اراک، قزوین و … می تواند با یکدیگر تفاوت داشته باشد. جهت استعلام نرخ دقیق می توانید با بهترین شرکت های خدماتی هر منطقه ای که در آن ساکن هستید در ارتباط باشید.

شستشوی فرش در منزل با دستگاه خشکشویی

شماره تماس شرکت خشکشویی فرش در آپارتمان

شستن قالی در منزل با دستگاه باید توسط افراد متخصص و آموزش دیده در این زمینه انجام شود. در همین رابطه بهتر است تا انجام این کار را به شرکت های رسمی و فعال در این زمینه بسپارید. شماره تماس فرش شویی در آپارتمان تهران و کرج با دستگاه یکی از مواردی است که افراد به دنبال آن هستند تا بتوانند شرکت مناسب و معتبری که خدمات ویژه و کادر مجربی را در اختیار دارد، را برای انجام سفارشات خود بیابند. مجموعه مبل واش در اکثر مناطق تهران شعبه دارد و به تازگی خدمات قالیشویی در منزل با دستگاه در کرج را نیز به لیست خدمات خود افزوده است.

شماره تلفن تماس فرش شویی در منزل کرج و تهران در قسمت های مختلفی از سایت قرار داده شده است تا شما عزیزان بتوانید به راحتی با یک تماس، در کمترین زمان ممکن سفارشات خود را به انجام برسانید. توجه داشته باشید که سرویس حمل و نقل به تمامی نقاط رایگان می باشد و هیچ هزینه ای برای رفت و آمد تیم ما از شما گرفته نمی شود. نزدیکترین فرد و یا شعبه به منطقه برای انجام سفارش شما در نظر گرفته می شود تا خدمات رسانی سریع انجام شود.

تفاوت شستشوی فرش در منزل و شستن در قالیشویی

همانطور که می دانید شستن فرش به دو روش شستشوی دستی توسط خود افراد در خانه و یا انتقال آن به قالیشویی جهت شستن با دستگاه های مخصوص انجام می گیرد. اما هم اکنون روش جدید و نوینی برای رفع مشکلات مربوط به هر دو زمینه شستشوی دستی افراد و انتقال به قالیشویی ابداع شده است، که به تمامی دردسر های این دو زمینه پایان داده است. آپارتمان نشینان عزیز و یا افرادی که فاقد حیاط بزرگ برای شستشوی فرش باشند به دلیل نبود محل مناسب و همچنین نبود تخصص لازم برای انجام شستشو، قادر به شستشو فرش به صورت تمیز نیستند و حتی آن دسته از عزیزانی که محل مناسب را دارند اکثرا به دلیل مشغله کاری، فرصت کافی برای انجام این کار را ندارند.

بنابراین بیشتر افراد نسبت به انتقال جهت شستشوی فرش در قالیشویی روی می آورند. البته این مورد هم دارای مشکلات متعددی می باشد. آسیب رسیدن به فرش در هنگام انتقال و یا شستن، زمان بر بودن انجام سفارش، عدم اطلاع از چگونگی شستشو و مواد شوینده بکار گرفته شده برای شستن، هزینه های بالا، نیاز به جابجایی وسایل و اسباب خانه جهت جمع آوری فرش و … از جمله مشکلاتی است که این نوع شستشوی فرش به همراه دارد.

اما فرش شویی در خانه با دستگاه خشکشویی رادکتور به تمامی این مشکلات پایان داده است. به طوری که شما می توانید با هزینه کمتر، بدون نیاز به جابجایی هیچگونه وسایلی، فرش و قالی های خود را با بالاترین کیفیت شستشو دهید. کیفیت این نوع شستشو به مراتب بالاتر از سایر روش ها می باشد. هزینه کمتری نیز نسبت به انتقال فرش به قالیشویی و معطلی چند روزه خواهد داشت. در صورت استفاده از این روش تنها یکبار مراجعه تکنسین مربوطه برای انجام کار کافی است، در صورتی که انتقال فرش به قالیشویی نیازمند مراجعه چندین باره جهت جمع آوری، تحویل و … می باشد.

شستشوی قالی در محل

مدت زمان لازم برای فرش شویی در خانه با دستگاه

در صورت استفاده از این روش برای قالیشویی در منزل نیازی به انجام هیچ کاری ندارید. تنها کافیست تا از طریق شماره تلفن فرش شویی در محل با کارشناسان ما در ارتباط باشید، تا با هماهنگی شما در ساعت و زمان مقرر در محل حاضر باشند. بر خلاف انتقال فرش به کارخانه قالیشویی ها که فرآیندی زمان بر است، خشکشویی فرش در محل با دستگاه، نیازمند وقت زیادی نیست و بنا به میزان آلودگی فرش و ابعاد و جنس آن، تنها چند ساعت زمان نیاز است تا خشکشویی فرش در خانه به صورت کامل تمیز شود. توجه داشته باشید که این زمان برای قالیچه، قالی ها و فرش ها در ابعاد کوچکتر، مسلما کمتر می باشد.

تجربه خانم ها از شستشوی فرش نی نی سایت

بسیاری از افراد برای استفاده از تجربه سایر خانم ها در زمینه شستن قالی و سپردن کار به شرکت خدماتی قالیشویی در آپارتمان از سایت نی نی سایت که خانم های زیادی در آن عضو هستند سوال می کنند. توجه داشته باشید که شما می توانید با مشاورین ما در ارتباط بوده و هر سوالی که دارید را از ما بپرسید. لازم است به این نکته اشاره کنیم که بسیاری از کسانی در رابطه با فرش شویی در منزل نی نی سایت اقدام به پاسخ سوالات می کنند، افرادی هستند که هیچ تجربه ای نداشته یا خودشان بازاریاب برخی شرکت های قالیشویی در تهران و استان البرز هستند. بنابراین پاسخ سوالات خود را در این انجام ها به عنوان اولویت در انتخاب بهترین شرکت ها در نظر نگیرید.

روشویی فرش

بسیار از خانم به این نوع روش شستن به اصطلاح روشویی فرش در منزل نیز می گویند. لازم به ذکر است که این مورد نیز مربوط به همان کارهای خشکشویی با دستگاه در محل می شود که قالی شما را به بهترین شکل ممکن تمیز می کند. دستگاه های حرفه ای ما با استفاده از بهترین مواد شوینده نانو و شامپو فرش های مختلف فرش شما را همانند روز اول تمیز خواهد کرد. همچنین استفاده از لکه برهای نانو مخصوص فرش دستباف و ماشینی سبب شده است که سخت ترین لکه هایی که به راحتی پاک نمی شوند را لکه برداری کرد.

بسیار از خانم ها در شستن فرش کرم و همچنین برخی قالی های رنگ روشن مشکلات زیادی دارند. نکته مهم در رابطه با رنگ روشن این است که علاوه بر زود کثیف شدن (به چشم آمدن کثیفی) پاک کردن لکه از روی آن به مراتب کمی سخت تر از سایر رنگ ها می باشد. مجموعه با انواع فرش کرم رنگ، سفید و دیگر رنگ های روشن را به بهترین شکل ممکن برای شما روشویی کرده و با بهترین کیفیت به شما تحویل خواهد داد.

نحوه شستشوی فرش با دستگاه در منزل

برای انجام این کار علاوه بر وجود دستگاه های مدرن، نوین و مکانیزه برای انجام تمامی مراحل کار، تخصص لازم برای چگونگی کار با دستگاه و شستشوی اصولی و استاندارد نیز باید وجود داشته باشد. تکنسین مربوطه که از سوی شرکت مبل واش برای انجام سفارش شستن قالیچه شما به محل مورد نظر ارسال می شود، آموزش لازم برای کار با دستگاه خشکشویی را دیده اند و با تسلط کافی بر نحوه انجام کار و ابزارآلات مناسب، نسبت به شستشوی قالی در خانه اقدام می کند. توجه داشته باشید که خشکشویی فرش در منزل با دستگاه می تواند علاوه بر پاکیزگی بیشتر، آسیب دیدگی کمتری نیز برای فرش داشته باشد.

برای به پایان رساندن کار، انجام سه مرحله لازم و ضروری است. قبل از هر چیزی لازم است تا قالی به صورت کامل از هر گونه آلودگی و مواد اضافه و معلق پاکیزه شود. بدین منظور ابتدا فرش جارو کشیده می شود. بعد از این مرحله شستشوی قالی با دستگاه دریل فرچه ای مخصوص و همچنین بهترین مواد شوینده نانو و درجه یک انجام می گیرد. بعد از پاکیزگی فرش و اتمام مراحل شستن، دستگاه های مکنده قوی برای خشک کردن مورد استفاده قرار می گیرند. تا بدون جابجایی و انجام کار خاصی توسط شما، به فرشی تمیز و پاکیزه دست پیدا کنید.

قیمت فرش شویی در منزل تهران

بهترین مواد شوینده برای خشکشویی فرش

همانطور که دستگاه های موجود برای انجام کار بسیار مهم هستند، نوع مواد شوینده مورد استفاده برای شستن فرش در آپارتمان، برج، خانه و … نیز در تمیزی و کیفیت کار بسیار اهمیت دارد. توجه داشته باشید که بهترین شوینده ها و لکه بر های موجود در بازار برای انجام سفارشات مورد استفاده قرار می گیرد. البته برای انواع فرش با الیاف متنوع می تواند نوع شوینده ها متفاوت باشد. بنابراین بهتر است شوینده ای سازگار با جنس الیاف قالی ها در نظر گرفته شود که سبب بهم ریختگی رنگ ها نشود و بیشترین تاثیر را در لکه بری داشته باشد.

مواد نانو سان و نانو پاکر که جزو بهترین مواد شوینده نانو موجود در بازار محسوب می شوند، جهت پاکیزگی بیشتر و لکه بری قوی مورد استفاده قرار می گیرند. دستگاه خشکشویی رادکتور برای شستشوی فرش نیز جهت تاثیرگذاری بیشتر برای به پایان رساندن هرچه بهتر کار استفاده می شود. شما عزیزان می توانید در صورت تمایل نسبت به ارائه شوینده مورد نظر خود نیز اقدام کنید تا قالی های شما طبق دستور با مواد شوینده مورد نظرتان شسته شود.

همچنین ببینید: شستشوی موکت در محل

لکه برداری فرش در محل

بسیاری از همشهریان عزیز به دلیل پاک کردن انواع لکه از روی فرش تمایل به استفاده از خدمات خشکشویی فرش در محل دارند. در این بخش باید اشاره کنیم که یکی از مهمترین مزیت های این روش شستشو در آپارتمان مربوط به پاک کردن لکه های فرش می باشد. لازم است بدانید که شستشوی قالی با دستگاه فرش شویی در منزل انواع لکه های روی فرش را که ممکن است لکه قهوه، چایی، لکه خون، ادرار، نوشابه، نسکافه، جوهر و … همانند روز اول برای شما تمیز می کند. بنابراین خیالتان از این بابت نیز راحت باشد که با این سرویس مبل واش به راحتی می توانید اقدام به شستن قالی کرده و آن را مثل روز اول تمیز کنید.

نکته مهم در این رابطه مربوط به مواد شوینده نانو لکه بر می باشد. مجموعه ما از بهترین شوینده های نانو خارجی و ایرانی برای لکه برداری فرش استفاده می کند. لازم است بدانید که این نوع شوینده قدرت زیادی در تمیز کردن دارند و شما بی شک از نتیجه کار بسیار راضی خواهید بود.

قالیشویی در منزل با دستگاه

قالیشویی ارزان در منزل با کیفیت بالا

در سایه نبود نظارت کافی بر بازار، افرادی نسبت به اعلام نرخ های نجومی برای انجام کار اقدام می کنند. به همین دلیل مشتریان عزیز به دنبال فرش شویی ارزان در منزل تهران و کرج هستند تا بتوانند شرکتی منصف در این رابطه پیدا کنند. توجه داشته باشید که ارزان ترین قیمت فرش شویی توسط برخی از افراد نیز به دلیل استفاده از مواد و دستگاه های بی کیفیت می باشد. بنابراین بهتر است قیمت سفارش و انجام کار را فدای کیفیت آن نکنید. مجموعه مبل واش به عنوان شرکت رسمی و فعال زیر نظر اتحادیه قالیشویان، تمامی سفارشات شما را با ارزانترین قیمت شستشوی فرش و تعرفه مناسب و مطابق با دستورالعمل های اعلامی و کیفیت بالا می پذیرد.

 • خدمات شستن انواع قالیچه، قالی و فرش مجموعه مبل واش
 • استفاده از نیرو های متخصص و حرفه ای با رعایت اصل احترام به مشتری
 • استفاده از دستگاه های خارجی و مدرن
 • استفاده از شوینده های عالی و مواد نانو
 • عدم اخذ هزینه سرویس دهی برای رفت و آمد اعضای تیم
 • فعالیت به صورت شبانه روزی
 • در نظر داشتن قیمت های مناسب با تخفیف های ویژه
 • انجام کار توسط کادر مجموعه به صورت صفر تا صد
 • قبول سفارشات به تعداد بالا
 • خدمات دهی به تمام نقاط کرج و تهران
 • و …

شستشوی فرش و قالی در منزل در تهران و کرج در برج ها و آپارتمان ها نیز توسط بهترین قالیشویی محل به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل انجام می شود. جهت ثبت سفارش و اطلاع از نحوه انجام کار و جزئیات مربوطه می توانید از طریق شماره تلفن مرکز فرش شویی در محل که داخل سایت درج شده با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خشکشویی فرش با دستگاه در منزل تهران

فیلم شستشوی فرش با دستگاه در خانه

برخی از خانم ها تمایل دارند قبل از اینکه برای اولین بار این روش فرش شویی را تجربه کنند، یک بار فیلم انجام این کار را به صورت تصویری مشاهده کنند. همچنین برخی افراد دنبال خرید دستگاه خشکشویی قالی هستند که می توانند با مشاهده فیلم انواع دستگاه های وکیوم کلینر و همچنین برسی قیمت دستگاه قالیشویی در آپارتمان اقدام به خرید بهترین نوع آن کنند. البته از آنجایی که خانم ها و آقایان زیادی از این روش استفاده کرده اند، می توانید در سایت ها و انجمن های مختلف همچون نی نی سایت در رابطه با این روش از کسانی که تجربه دارند سوال کنید. البته بالاتر اشاره کردم که ممکن است اشخاصی جواب سوال شما را بدهند که خودشان شرکت قالیشویی داشته باشند. بنابراین فقط از تجربه آنها برای کسب اطلاعات استفاده کنید.

تعرفه قالیشویی: قیمت شستشوی فرش در خانه

عکس روشویی فرش و فیلم شستن به روش خشکشویی با دستگاه رادکتور را در زیر می توانید ببینید.

مشاهده فیلم:

Carpet washing at home

Carpet clearing service is one of the most important services in moblwash.com company. To use Dry Cleaning of Iranian and foreign carpets, you can contact the contact number of Clean Service Company. All the washing-related tasks in your home can be done easily.
Our services are provided at home in Tehran and Karaj, and soon other branches will be set up in other cities of Iran, and the necessary information will be provided to the people of the country.

Price for carpet dry cleaning

Today, many people buy a vacuum cleaner in person. This group of people, as their main occupation, is washing carpets at the customer’s house. Of course, there are many companies in the field of carpet washing in the field. Regarding the price of laundry, we must say that this method is different from other methods of washing and cleaning. For this reason, its price may be more or less than some companies.

The cheapest carpet washing in Tehran and Karaj belongs to moblwash.com company, which covers all areas of the capital of Iran and Alborz province. To inquire about the price, you can call our expert number.

What is the best nano detergent for carpet?

There are carpets in all homes today. Because it is very busy, it gets dirty in a short time. This causes families to wash carpets. One of the most important points when washing is related to nano detergents that our technician uses the best detergents to clean your carpets. It is necessary to pay attention to the fact that many carpets are very sensitive due to the use of many different colors. Therefore, choosing the right detergent to clean it is very important.

اطلاعات کلی

محل شستشودر منزل
نحوه شستشوبا دستگاه
نوع شستنخشکشویی – روشویی
شویندهنانو – شامپو فرش
سال1400
شهر هاتهران و کرج
قیمت فرش گل ابریشممتری 25 هزار
قیمت فرش دستباف معمولیمتری 15 هزار
هزینه فرش ماشینیمتری 10 هزار
شعبه غرب0910554254
شعبه شرق09105454354
شعبه شمال09109202070
شعبه جنوب09109202080

شستن فرش با دستگاه در محل چقدر زمان می برد؟

همانطور که می دانید برای تمیزی فرش ها و انتقال آنها به قالیشویی در بهترین حالت ممکن سه روز زمان لازم است تا فرش ها به صورت پاکیزه تحویل شما داده شود. این در حالی است که با اعزام تکنسین ما به محل برای شستشوی قالی با دستگاه، بنا به نوع و اندازه فرش تنها چند ساعت زمان لازم است ( بین دو الی سه ساعت ). در این روش در سریعترین زمان ممکن می توانید فرش ها را از هر نوع آلودگی تمیز کنید. 

شستن قالی دستباف با دستگاه در آپارتمان امکان پذیر است؟

برخی از عزیزان این سوال را در ذهن دارند که امکان شستشو برای فرش های دستبافت نیز با این روش وجود دارد؟ در پاسخ باید گفت که تمای انواع فرش ها اعم از دستبافت و ماشینی با این روش قابل شستشو هستند. توجه داشته باشید که در شستن هیچ یک از این موارد، رنگ ها با هم مخلوط نمی شوند. نهایت پاکیزگی و تمیزی برای قالی های دست بافت در این روش فراهم می شود. 

چه مواردی در تعیین قیمت قالیشویی در منزل تاثیر دارند؟

تعرفه قالیشویی فرش در محل با دستگاه در ابتدا بر اساس نرخ های تعیین شده از سوی اتحادیه مشخص می شود و در ادامه با هماهنگی و توافق طرفین مشخص می شود. همچنین نوع مواد بکار گرفته شده برای شستشو و اندازه قالی و جنس آن نیز می تواند از عوامل تاثیر گذار بر تعیین نرخ نهایی باشد. 

Related Posts
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.