مبل شویی در منزل با دستگاه در مرکز شستشوی تهران و کرج

مبل شویی در منزل با دستگاه در مرکز شستشوی تهران و کرج

مبل شویی در منزل با دستگاه در تهران و کرج و با استفاده از بهترین مواد شوینده نانو  و ارزان ترین قیمت شستن مبل اصلی ترین خدمات مجموعه moblwash می باشد که به مشتریان عزیز ارائه می گردد. مبل یکی از پر استفاده ترین اثاثیه خانه می باشد که بنا به استفاده زیاد و همچنین مکانی برای نشیمن های طولانی مدت، امکان لک شدن و یا ریختن موارد مختلف بر روی آن به نسبت فرش نیز بیشتر است. شستشوی مبل در منزل تهران، کرج، اصفهان، شیراز، تبریز،گرگان و سایر شهر ها می تواند راه چاره خوبی برای رفع آلودگی از روی مبل ها باشد.

با توجه به اینکه جابجایی مبل ها و یا انتقال به قالیشویی یا مرکز شستشوی مبلمان برای تمیز کردن برای همگان میسر نمی باشد و از سویی امری هزینه بردار و نیازمند وقت زیاد می باشد، خشکشویی مبل در خانه با دستگاه و مواد نانو بیشتر مورد توجه می باشد. در همین رابطه مجموعه مبل واش با در اختیار داشتن کارد متخصص و دستگاه های پیشرفته و مدرن، آماده خدمات رسانی به تمامی نقاط تهران و کرج می باشد.

فیلم نحوه شستشو مبلمان در آپارتمان را در ادامه می توانید مشاهده کنید.

شستشوی مبل در منزل با دستگاه

شستن مبل در محل با دستگاه با توجه به مزیت های خاصی که دارد، در چند سال اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است و می توان گفت که امروزه تمامی مبل ها از این طریق شسته می شوند. سفارشات بالای این مورد سبب شده است تا علاوه بر ارائه خدمات فرش شویی در خانه با دستگاه خدماتی برای شستشوی مبلمان در منزل در شهر های تهران و کرج نیز از سوی این مجموعه در نظر گرفته شود.

با توجه به راحتی مبل و همچنین وجود ایده ها و طرح های مختلف برای چیدمان دکوراسیون خانه، می توان گفت که تقریبا در اکثر خانه های ایرانی مبل وجود دارد. تنها در مواردی که سبک طراحی و دکوراسیون به شیوه سنتی می باشد، مبل وجود ندارد و پشتی ها و نشستن بر روی فرش در این موارد جایگزین وجود مبل است. مبل به عنوان نشیمن مناسبی برای تماشای تلویزیون، خوردن خوراکی، پذیرایی از مهمان، خوابیدن بر روی آن و … شناخته می شود. بنابراین امکان آلوده شدن آن به موارد مختلف وجود دارد. اما راه چاره برای تمیز کردن مبل در خانه چیست؟

شستشوی مبل با دستگاه در خانه

مبل شویی با دستگاه در خانه

همانطور که گفته شد فعالیت های زیادی که انجام آنها بر روی مبل صورت می گیرد و از سوی دیگر وجود بچه ها و بازیگوشی آنها، همواره زمینه لک شدن مبل های خانه را به وجود می آورد. با توجه به اینکه در صورت دستکاری لکه های روی مبل به صورت اشتباه، جای لکه وسیع تر می شود و ماندگاری آن نیز بیشتر می شود. بنابراین افراد به دنبال روش لکه برداری مبل در خانه با دستگاه هستند.

در این رابطه مجموعه مبل واش به عنوان بزرگترین شرکت مبل شویی در منزل با دستگاه در کرج و تهران، با در اختیار داشتن کادر متخصص و مجموعه دستگاه های پیشرفته و خارجی در کنار استفاده از بهترین مواد شوینده نانو مبل، آماده خدمات رسانی به تمامی بخش ها می باشد. شستشوی مبلمان در خانه با دستگاه به دور از هر گونه کثیفی محیط خانه و ریزش آب و … توسط تکنسین های متخصص مجموعه انجام می گیرد.

خشکشویی مبل در منزل کرج

مبل شویی در منزل کرج با دستگاه یکی از خدمات ویژه ای است که از سوی مجموعه برای ساکنین تمامی مناطق کرج در نظر گرفته شده است. با توجه به اینکه اکثر شرکت های خدماتی، حوزه خدمات رسانی خود را تنها به مناطق خاصی از تهران اختصاص داده اند، بنابراین mobl wash در اقدامی تصمیم به ارائه خدمات شستشوی مبل با دستگاه در کرج گرفت. تا عزیزانی که در این قسمت مستقر هستند نیز بتوانند به شرکتی رسمی و معتبر برای دریافت این خدمات دسترسی داشته باشند.

خشکشویی مبل در آپارتمان کرج به صورت صفر تا صد توسط پرسنل ما انجام می شود. این کار بدون نیاز به جابجایی هیچ گونه وسایلی و حتی خود مبل صورت می گیرد. با این کار دیگر نیازی به ریخت و پاش در خانه برای لکه برداری مبل نیستید. تنها کافیست تا با شماره تماس مرکز مبل شویی در خانه کرج ارتباط برقرار کنید تا در سریعترین زمان ممکن، تیمی متخصص با ابزارآلات پیشرفته در محل حاضر شوند.

خشکشویی مبل در آپارتمان

خشکشویی مبل با دستگاه در منزل تهران

مبل شویی در محل با دستگاه در تهران برای تمامی مناطق اعم از جنوب، غرب، شمال، شرق انجام می شود. عزیزانی که به دنبال مرکز خشکشویی مبل در منزل تهران با دستگاه هستند می توانند بهترین شرکت با داشتن مجوز های لازم برای فعالیت را برگزینند. برای دریافت خدمات ویژه با کیفیت بالا کافیست تا با شماره تماس مرکز مبل شویی در منزل تهران در ارتباط باشید تا در کوتاه ترین زمان، افراد متخصص جهت انجام سفارش در محل حاضر شوند.

انجام این کار نیازمند تخصص خاصی است تا هیچگونه آلودگی و لکه ای بر روی مبل باقی نماند و از سویی نیز هیچ آسیبی به بافت مبل وارد نشود. همچنین انجام درست کار به صورتی که ریزش آب و آلودگی محیط بر اثر شستشو به وجود نیاید نیز بسیار مورد توجه می باشد. کادر مجرب مبل واش با تسلط داشتن کامل بر نحوه انجام کار، در زمان مناسب و با کیفیت بالا، مبلمان مورد نظر را مثل روز اول نو می کنند.

چه مبل هایی قابل شستشو با دستگاه هستند؟

یکی از سوالاتی که در رابطه با مبل شویی با دستگاه در محل به ذهن مخاطبین خطور می کند، این است که چه نوع مبل هایی را می توان با دستگاه خشکشویی مبل شستشو داد؟ در این رابطه باید گفت که اکثر مبل ها با جنس ها و الیاف متنوع را می توان با این دستگاه شست و به تمیزی کامل رساند. در مواردی که الیفا مبل ساییده شده و در اثر کارکرد زیاد رویه بالایی مبل آسیب دیده است، بهتر است تا با دستگاه بخارشو مبل شستشو داده شود.  برخی از مبل های قابل شستشو با این دستگاه عبارتند از :

 • مبل های سلطنتی
 • مبل های تمام پارچه ای
 • مبل های راحتی
 • مبل چستر
 • مبل های کلاسیک
 • مل مخمل
 • و …

توجه داشته باشید که انجام این کار محدود به مبل های چند نفره خاصی نمی باشد و برای انواع مبل ها در اندازه های مختلف انجام می شود. مواد شوینده عالی با خاصیت لکه برداری قوی برای شستن مبلمان در آپارتمان استفاده می شود تا نهایت کیفیت را در پایان کار احساس کنید.

مبل شویی در منزل تهران و کرج با ارزان ترین قیمت

قیمت مبل شویی در منزل

قیمت شستشوی مبل در محل تهران می تواند بر اساس نوع سفارش و تعداد مبل ها و جنس آنها مقدار متغیری باشد. با توجه به اینکه شستن مبل های مختلف در اندازه ها تعداد مختلف، نیازمند وقت کمتر و یا بیشتر و همچنین بکارگیری مواد شوینده مختلف می باشد، بنابراین می توان گفت که قیمت خشکشویی مبل در خانه با دستگاه در تهران بنا به متغیر هایی که در این زمینه وجود دارد می تواند متفاوت باشد.

مجموعه مبل واش یکی از شرکت های عضو اتحادیه قالیشویان می باشد و از این جهت تمامی نرخ های اعلام شده از سوی این مجموعه، کاملا مطابق با مقدار تعیین شده از سوی اتحادیه می باشد. همواره سعی شده است تا مناسب ترین قیمت و به صرفه ترین نرخ که رضایت مشتریان را در پی داشته باشد، برای انجام کار شستشو در نظر گرفته شود. توجه داشته باشید که برخی از افراد متعلق به شرکت رسمی و معتبری نیستند و از این رو نرخ های بالا و نامتعارفی برای انجام سفارش اعلام می کنند و در صورت بروز هر نوع مشکلی شما قادر به پیگیری شکایت خود از هیچ نهادی نیستید. بنابراین بهتر است سفارشت خود را با قیمت مناسب به شرکت های معتبر و رسمی بسپارید.

قیمت شستشوی مبل با دستگاه در کرج

شرکت های محدودی نسبت به خدمات رسانی به کرج اقدام می کنند و بیشتر تمرکز شرکت ها بر روی مناطق تهران می باشد. در همین رابطه این موضوع سبب شده است تا برخی از افراد در ازای ارائه خدمات به این بخش، هزینه های بیشتری را اعلام کنند دقت داشته باشید که قیمت مبل شویی در خانه کرج و خشکشویی آن به صورت کامل از سوی شرکت مبل واش کاملا مطابق با نرخ های اعلامی برای مناطق تهران می باشد و هیچگونه هزینه بیشتری از مشتری دریافت نخواهد شد.

اتحادیه قالیشویی هر ساله قیمت خشکشویی مبل با دستگاه در کرج و تهران را برای شرکت های رسمی و عضو این اتحادیه اعلام می کند. مفتخریم تا اعلام کنیم بهترین و با کیفیت ترین خدمات در سطح تهران و کرج با مناسب ترین قیمت از نظر مشتریان متعلق به مجموعه moblwash بوده و هست.

موارد موثر در تعیین قیمت مبل شویی در تهران با دستگاه و مواد شوینده نانو

 • تعیین نرخ خشک شویی بر اساس نوع مبل ( مبل های سلطنتی، استیل، چستر، کلاسیک، ایرانی یا خارجی و … )
 • جنس مبل اعم از کتان، پارچه ای، چرمی و …
 • وجود یا عدم وجود تشک های اضافه
 • جدا شدن قسمت نشیمن مبلمان
 • چند نفره بودن مبل
 • تعداد کوسن ها و بالشتک های مبل
 • استفاده از مواد شوینده با درجه کیفیت متفاوت
 • خدمات سفارشی تعیین شده از سوی مشتری
 • ارزان ترین موارد شوینده برای دستگاه خشکشویی
 • و …

قیمت مبل شویی در منزل با دستگاه

مراحل شستن مبل با دستگاه در محل

همانطور که قبلا اشاره شد، انجام این کار نیازمند تخصص لازم در این زمینه می باشد تا علاوه بر انجام سفارش با کیفیت بالا، درصد آسیب دیدگی الیاف مبل نیز به صفر برسد. شستن مبل در آپارتمان و منزل با دستگاه خارجی در چند مرحله انجام می شود تا به نهایت پاکیزگی و تمیزی برسد. با توجه به میزان جستجوی عزیزان برای کلماتی همچون عکس مبل شویی و شستشوی مبل با دستگاه چگونه انجام می شود؟ و … در این بخش تصمیم به ارائه توضیحاتی مختصر در رابطه با روند انجام این کار گرفتیم.

مرحله اول

اولین مرحله که بیشتر بستگی به مشتری دارد، مرحله انتخاب مرکز مبل شویی ارزان در تهران با کیفیت کار بالا می باشد. مشتری عزیز از طریق یکی از راه هایی که برای یافتن شرکت های فعال در این زمینه وجود دارد، نسبت به انتخاب شرکتی مناسب اقدام می کند. از طریق تماس و ثبت سفارش، متخصص و انجام دهنده خدمات به آدرس اعلام شده اعزام می شود. در این مرحله تکنسین شرکت با بررسی وضعیت مبل و نوع آلودگی و جنس مبل، نسبت به انتخاب بهترین شوینده مبل لکه بر اقدام می کند. و مقدمات انجام کار شامل آماده سازی دستگاه ها را فراهم می کند.

مرحله دوم

در این مرحله، مبل به صورت کامل جارو کشیده می شود تا وجود مواد زبر و درشت باعث آسیب رسیدن به الیاف مبل در هنگام شستشو نشود. این مرحله با نام پاکسازی مبلمان شناخته می شود و برای از بین بردن گرد و غبار و مواد دیگر صورت می گیرد تا در هنگام شستشو این مواد سبب تاثیرگذاری بر کیفیت کار نشوند.

مرحله سوم

در این مرحله کار شستشوی مبل با دستگاه در خانه آغاز می شود. دستگاه های پیشرفته مجموعه مبل واش قادر به شستشوی تمامی انواع مبل ها هستند. دستگاه ها به گونه ای طراحی شده اند که به تمامی بخش ها و شیار های موجود دسترسی خواهند داشت و تمامی تار و پود الیاف به صورت کامل مورد شستشو قرار می گیرند. در صورت مشاهده لکه های قوی متخصص بنا به تشخیص خود نسبت به استفاده از مواد شوینده نانو پاکر و یا شوینده های دیگر اقدام می کند. در این مرحله لکه برداری و شستشو تا حد تمیزی به صورت کامل انجام می گیرد.

خشکشویی مبل در تهران

مرحله آخر

در آخرین مرحله و بعد از اطمینان حاصل کردن از تمیز شدن مبل، با استفاده از دستگاه مکنده قوی، خشکشویی مبل در محل صورت می گیرد. تمامی آب و مواد شوینده که برای شستن استفاده شده به صورت کامل توسط این دستگاه مکیده می شود و  در مخزن آن ذخیره می شود و بدین ترتیب کار شستشو به پایان می رسد.

شماره تماس شرکت مبل شویی با دستگاه در تهران

انتخاب شرکتی مناسب برای انجام خدمات مربوط به شستشوی مبلمان در خانه با دستگاه رادکتور بسیار مهم می باشد. علاوه بر اینکه این مجموعه باید معتبر و عضو اتحادیه قالیشویی برای پیگیری مشکلاتی که ممکن است پیش بیاید، باشد. باید از تیم متخصص و خوش اخلاقی نیز برخوردار باشد. در همین رابطه عزیزان همواره به دنبال شماره تماس مرکز مبل شویی در خانه با دستگاه تهران و کرج هستند تا بتوانند از بهترین خدمات بهره مند شوند.

مبل واش به عنوان عضوی رسمی و معتبر در اتحادیه قالیشویان تهران، متشکل از تیمی متخصص و حرفه ای می باشد که رعایت اصل احترام به مشتری دستور کار اعضای تیم است. شما عزیزان می تواند تنها از طریق شماره تلفن مبل شویی با دستگاه در منزل مجموعه مبل واش، امکان برخورداری از بهترین و با کیفیت ترین خدمات را برای خود فراهم سازید.

شستن مبل در خانه

لکه برداری مبل با دستگاه در محل

مبل علاوه بر خانه در محیط های اداری، تجاری و … نیز دیده می شود و به عنوان محلی برای نشستن، گپ زدن، صرف چای و سایر مواد غذایی، پذیرایی از مهمان ها و … در نظر گرفته می شود. با توجه به این موارد امکان کثیف شدن مبل و لک شدن آنها با موارد مختلف وجود دارد. از آنجایی که مبل ها تاثیر پررنگی در نحوه به چشم آمدن و بهداشت محیط دارند، بنابراین مسلما کسی دوست ندارد تا با مبل های لک شده و آلوده مواجه شود.

شاید فکر کنید که لک شدن راه چاره ای ندارد و باید برای شستشو و پاک کردن آن مبل را به صورت کامل به جایی برای شستشو منتقل کنید. اما این کار لازم نیست چرا لکه بری مبل در خانه با دستگاه و بهترین مواد شوینده نانو امکان پذیر است. هر نوع لکه ای ناشی از ریختن چربی، مواد غذایی و نوشیدنی های مختلف همچون قهوه، چایی، رنگ، نوشابه، خوش و … باشد، تنها با یک تماس با مجموعه مبل واش قابل حل شدن است. لکه برداری مبل با مواد نانو در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد و بدون انجام هیچگونه اقدام خاصی حتی تکان دادن مبل، می توانید هر نوع آلودگی را از آن پاک کنید.

مبل شویی ارزان در محل در تهران

در این بخش به بررسی موضوع شستشوی ارزان مبل در خانه می پردازیم. توجه داشته باشید که انجام خدمات مبل شویی دارای تعرفه های حداقلی می باشد و این مقدار از سوی سازمان ها و نهاد ها ناظر تعیین می گردد. در این میان برخی از افراد اقدام به ارائه خدمات با هزینه بسیار کم و به عنوان ارزانترین مبل شویی سرویس خدماتی خود را ارائه می دهند. که در این رابطه باید هوشیار باشید که نوع مواد شوینده بی کیفیت و یا دستگاه های غیر استاندارد که می تواند به الیاف و مبل شما آسیب برساند مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین بهتر است از شرکت های رسمی و معتبر که ملزم به رعایت نرخ تعیین شده نیز می باشند، نسبت به دریافت خدمات اقدام کنید.

مبل شویی ارزان در منزل تهران و کرج توسط این مجموعه صورت میگیرد. شما می توانید برای استعلام تعرفه شستشو و خشکشویی مبلمان در آپارتمان با کارشناسان و مدیران بخش ثبت سفارشات در ارتباط باشید. توسط داشته باشید که تمام سعی خود را کرده ایم که به عنوان شرکت معتبر ارزان ترین قیمت در محل را ارائه کنیم. البته باید بدانید همانطور که بالاتر هم اشاره شد موارد زیادی در تعیین تعرفه شستن مبل تاثیرگذار است.

قیمت مبل شویی با دستگاه

بهترین مواد شوینده مبل

بهترین مواد شوینده مبل با دستگاه خشکشویی در محل توسط کادر مجموعه مبل واش مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه های مورد استفاده تماما استاندارد و از نوع خارجی هستند تا نهایت کیفیت کار برای مشتریان ارائه شود. قیمت های اعلامی از سوی این شرکت نیز کاملا مطابق با شیوه نامه های اعلامی از سوی اتحادیه قالیشویان تهران می باشد و هیچگونه هزینه اضافه ای از مشتریان دریافت نخواهد شد.

مبل شویی در منزل با دستگاه در تهران و کرج با استفاده از بهترین مواد شوینده نانو در تمامی نقاط انجام می شود. شما عزیزان می توانید بهترین و با کیفیت ترین خدمات را با در نظر داشتن ارزان ترین و مناسب ترین هزینه از مجموعه مبل واش دریافت کنید.

همچنین ببینید: شستشوی فرش در منزل

فیلم شستشوی مبل با دستگاه صفر تا صد

برخی خانم ها تمایل دارند قبل از اینکه کار شستن مبلمان منزل خود را به شرکت های خشکشویی بسپارند ابتدا فیلم مبل شویی در آپارتمان را که با استفاده از دستگاه مکنده و دریل فرچه ای انجام می شود ببینند. بسیاری از افراد که این روش را تا کنون برای تمیز کردن اثاث هایی همچون مبل، فرش، موکت و خوشخواب استفاده نکرده اند می توانند برای آشنایی با این نوع تمیز کردن فیلم خشکشویی که در اینجا برای شما آماده کردیم را مشاهده کنند.

Washing sofa at home with a vacuum cleaner

Furniture washing service at home is one of the main tasks of the furniture company. All those who live in Tehran and Karaj can easily use these services to clean their home furniture. Note that there are many benefits to using a sofa dryer. This method uses the best nano detergents to clean all types of sofas in the best possible way.

It is necessary to know that it is possible to wash carpets and mattresses using a vacuum cleaner.

The price of sofa washing

Maybe for you, first of all, the price of washing the sofa is questionable. In this regard, we must say that the clean furniture furniture company, considering the economic conditions of the country and also satisfying customers, has considered the cheapest price for furniture washing. If you want to work with a home service center that has a lower price than other companies, our collection will be the best option for you.

شستشوی مبل در محل با دستگاه خشکشویی

Sofa and carpet vacuum cleaner

You may want to get information about sofa cleaning service. Note that this method is done using a quasi-vacuum cleaner and drill. At present, these devices are also called vacuum cleaners.

What is the best nano detergent for sofa?

Some people tend to wash the sofas themselves at home. In this regard, an important question may arise about the types of detergents. Of course, note that cleaning sofas using a washing machine at home is much better and easily removes all stains on it.

Sofa laundry is currently offered in Tehran and Karaj. These services will be performed with the device at the customer’s home and at work. You can even use this method to wash carpets, bed sheets, etc.

اطلاعات کلی

محل شستشویدر منزل
نحوه شستشوبا دستگاه
نوع شستنخشکشویی و بخارشو
قیمت سال1400
شهر هاتهران و کرج
نوع مبلانواع مبلمان
قیمت مبل 9 نفره250 هزار
قیمت مبل 7 نفره220 هزار
هزینه مبل نیم ست200 هزار
شماره تلفن غرب تهران09105454254
شماره تماس شرق تهران09105454354
شماره تلفن شمال پایتخت09109202070
شماره تلفن جنوب Tehran09109202080
مناطق تحت پوششتمام 22 منطقه
شعبه کرجشماره های بالا
مواد شویندهنانو، شامپو فرش

خشکشویی مبل اداری با دستگاه هم انجام می شود؟

 برخی از عزیزان بنا به توضیحاتی که در متن مقاله ارائه شده، این سوال برایشان پیش آمده که علاوه بر شستن مبل منزل، آیا مبل اماکن دیگری همچون کاربری های اداری شسته می شود؟ در این رابطه باید گفت که ارائه خدمات مبل شویی با دستگاه در محل محدود به کاربری خاصی نمی باشد و مبلمان موارد دیگری همچون اماکن ورزشی، تفریحی، اداری، تجاری و … نیز  توسط پرسنل متخصص مبل واش انجام می گیرد. توجه داشته باشید که مبل شویی با دستگاه در آپارتمان، برج، منزل مسکونی و …

شستشوی مبل در محل با دستگاه چقدر زمان می برد؟

همانطور که اطلاع دارید در صورتی که کار شستن مبل های خود را به قالیشویی ها بسپارید. کار انتقال آنها به کارخانه قالیشویی و شستن و برگرداندن آنها به محل امری زمان بر می باشد. این در حالیست که شستشوی مبلمان در محل به صورت کامل بیشتر از یک ساعت طول نمی کشد و مدت زمان خشک کردن آن نیز با استفاده از دستگاه های مکنده و حرارتی کمتر از چند ساعت می باشد. بنابراین زمان کوتاهی تا تمیزی کامل و خشک شدن مبل ها با این روش نیاز است.

نرخ شستن مبل در آپارتمان چقدر است؟

قیمت مبل شویی در آپارتمان با دستگاه بر اساس معیار هایی مشخص می شود. از جمله این موارد می توان به جنس مبل و همچنین چند نفره بودن آن اشاره نمود. وجود جزئیات همراه به تعداد مختلف و همچنین نوع مواد شوینده بکار گرفته شده برای انجام شستشو نیز تا حدی در تعیین نرخ موثر می باشد. به صورت کلی قیمتی مطابق با تعرفه اعلام شده از سوی اتحادیه خدمت شما عزیزان اعلام می گردد تا رضایت کامل شما جلب شود.

برای شستشوی مبلمان در محل باید چه کاری انجام داد؟

در صورتی که سفارش کار برای شستن مبل ها را داشته باشید، نیاز به انجام هیچ کاری از سوی شما نیست. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که با شرکت معتبر مبل واش تماس بگیرید با ارائه جزئیات سفارش و آدرس، اماده رسیدن تکنسین ما باشید. حتی نیازی به جابجایی مبل نیز ندارید چرا که انجام این کار بدون ریزش آب و یا ایجاد شلوغی در محل انجام می شود.

Related Posts
4 نظر
احمد رادمهر

سلام وقت بخیر و عرض خسته نباشید خدمت تیم جوان مبل واش
من از سرویس شستن مبلمان در دفتر استفاده کردم و خواستم نظر خودم را با شما به اشتراک بگذارم.
از همه جهت میتونم بگم که رضایت کامل دارم و از این به بعد برای شستشو از همین شرکت قالیشویی نیرو برای تمیز کردن درخواست میکنم.
واقعا رفتار مودبانه دوستانی که ارسال کردید و برخورد خوبشون هم بسیار من و متعجب کرد چون قبلا با همچین موردی در دیگر مراکز شستشوی مبل برنخورده بودم.
با تشکر فراوان.

عرض سلام خدمت شما جناب رادمهر عزیز
بسیار خوشحال هستیم که تونستیم رضایت شما را جلب کنیم.
نظر خوبتون کلی انرژی داد بهمون.

مهدی محمودی

سلام وقت شما بخیر
من از خدمات مبل واش استفاده کردم و از اینکه با مجموعه شما آشنا شدم خیلی خوشحالم
ممنون که کار شستن مبل و تابلو فرش رو با کیفیت انجام دادید.

درود بر شما جناب محمودی بزرگوار
وظیفه ما اینه که بتونیم به بهترین شکل ممکن این سرویس را در محل مشتری ارائه دهیم.
مچکرم که نظرتون رو برامون فرستادید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.