شستشوی موکت در منزل با دستگاه و مواد شوینده نانو

شستشوی موکت در منزل با دستگاه و مواد شوینده نانو

موکت شویی در منزل با دستگاه در تهران و کرج یکی دیگر از خدمات ویژه مجموعه مبل واش می باشد. شستشوی موکت در محل با ارزان ترین قیمت و بهترین vacuum cleaner machine انجام می شود.همانطور که اطلاع دارید علاوه بر استفاده از فرش در خانه های ایرانی، در بخش هایی حتی در مواردی در زیر فرش نیز از پوشش موکت و قالی استفاده می شود. استفاده از موکت به عنوان پوشش دهنده فرش و برخی از نقاط خانه همچون راه پله ها، ورودی ها و … سبب می شود تا در معرض آلودگی بیشتری باشند و نیاز به خشکشویی موکت در آپارتمان با دستگاه و مواد شوینده نانو بیشتر شود.

شستشوی موکت در خانه با دستگاه برای موکت های چسبیده، پالاز موکت، تایل، نایلونی، انواع قالیچه و … توسط کادر مجرب و حرفه ای مجموعه معتبر moblwash با خدمات ویژه انجام می شود. خشکشویی موکت در محل با دستگاه راداکتور و بهترین مواد نانو علاوه بر منازل برای سایر کاربری های اداری، تجاری، سالن ها، شرکتها و … نیز انجام می شود.

شستشوی موکت با دستگاه در منزل

موکت جزئی جدانشدنی از فرش می باشد. در کنار فرش بدون شک در قسمت هایی از موکت استفاده می شود. استفاده از موکت بیشتر در آپارتمان ها برای پوشاندن راهروها و قسمت های خالی از فرش صورت می گیرد. در مواردی نیز مشاهده می شود که عزیزان در جهت جلوگیری از کثیف شدن زیر فرش و آلوده شدن با گرد و غبار، در قسمت زیرین فرش از موکت های مختلف با جنس متنوع و قالیچه استفاده می کنند. قرار گیری این پوشش در زیر فرش و قسمت هایی همچون راهرو ها و … باعث آلودگی آن و در نتیجه نیاز به شستن موکت در منزل با دستگاه خواهد شد.

شستن موکت و قالیچه نیز همچون فرش نیازمند در اختیار داشتن تخصص لازم، محیط مناسب برای شستشو و همچنین وقت کافی برای انجام این کار می باشد. که وجود دلایلی همچون در اختیار نداشتن تخصص لازم برای انجام کار، نبود وقت کافی در اثر مشغله کاری زیاد و مسائل دیگری همچون آپارتمان نشینی و … سبب شده است تا افراد انجام این کار را به شرکت موکت شویی با دستگاه در منزل در تهران و کرج محول کنند.

شستشوی موکت در منزل تهران

خشکشویی موکت در منزل با دستگاه تهران

شستن موکت با دستگاه در تهران برای منازل مسکونی، اداری، دفاتر اداری تجاری، موکت سقف ماشین، کف ماشین و انواع کاربری های مختلف توسط مجموعه ما انجام می گیرد. بهترین خشکشویی موکت در منزل تهران با دستگاه های پیشرفته و مواد شوینده درجه یک از نظر مشتریان و بر اساس نظر سنجی، مجموعه مبل واش می باشد. قالیچه و موکت ها از هر جنس و با هر نوع الیافی توسط دستگاه های متنوع و پیشرفته و همچنین استفاده از بهترین مواد شوینده نانو مورد شستشو قرار می گیرند و بدون کوچکترین آسیب دیدگی، مثل روز اول تمیز و پاکیزه خواهند شد.

شستشوی موکت در منزل با دستگاه در تهران محدود به منطقه خاصی نمی باشد و خدمات رسانی به تمامی بخش ها و مناطق غربی، شرقی، شمالی، جنوبی و مرکزی انجام می شود. عزیزانی که سفارش شستشوی موکت اداری، مسکونی با دستگاه در محل را دارند می توانند با شماره تماس مرکز موکت شویی تهران مبل واش ارتباط برقرار کنند. با اولین تماس شما، متخصصین ما در سریعترین زمان ممکن به محل و آدرس مورد نظر اعزام می شوند تا خدمات رسانی را آغاز کنند.

در این رابطه بخوانید: شستشوی فرش در منزل

خدمات شستشوی موکت در منزل کرج

اکثر شرکت های فعال در زمینه شست و شوی موکت با دستگاه حوزه فعالیت خود را تنها محدود به مناطق تهران کرده اند و با هزینه های بیشتر و سرسام آوری نسبت به خدمات رسانی به مناطق کرج اقدام می کنند. مجموعه مبل واش در راستای افزایش مناطق تحت پوشش اقدام به راه اندازی شعبه موکت شویی در خانه با دستگاه در کرج نموده است تا عزیزان ساکن در مناطق مختلف این بخش نیز به این خدمات دسترسی داشته باشند.

خشکشویی موکت با دستگاه در منزل کرج در سریعترین زمان ممکن و بدون دریافت هزینه های اضافی توسط متخصصین مجموعه مبل واش انجام می گیرد. عزیزانی که در مناطق مختلف کرج هستند می توانند از طریق ارتباط با شماره تماس خشکشویی موکت در منزل کرج سفارشات خود را ثبت کنند و علاوه بر رزرو زمان مراجعه تکنسین به محل، همچنین اطلاع از جزئیات و قیمت ها و … از مشاوره رایگان کارشناسان ما نیز برخوردار شوند.

شستشوی موکت در محل و خانه با دستگاه vacuum cleaner

چه موکت هایی قابل شستشو با دستگاه هستند؟

برخی از عزیزان که می خواهند سفارش خشکشویی موکت در خانه با دستگاه را به شرکت های مربوطه محول کنند، ممکن است با این سوال روبرو شوند که چه نوع موکت هایی با استفاده از این روش قابل شستشو می باشد. در همین رابطه در ادامه به معرفی برخی از انواع موکت هایی که با دستگاه در محل شسته می شوند، می پردازیم.

 • موکت پشمی
 • موکت نایلونی
 • موکت پلی استر
 • موکت های کبریتی
 • الفین
 • تایل
 • تافتینگ
 • و …

قیمت شستشوی موکت در محل با دستگاه در تهران و کرج

نرخ موکت شویی در منزل با دستگاه به نسبت هزینه انتقال آن به قالیشویی برای شستشو در آنجا بسیار به صرفه تر می باشد. به خصوص از این نظر که علاوه بر پرداخت هزینه کمتر، دردسر کمتری نیز با انجام این کار به وجود می آید. قیمت خشکشویی موکت در منزل تهران و کرج تقریبا نرخ برابری است. توجه داشته باشید با توجه به اینکه این تعرفه ها از سوی اتحادیه مربوطه اعلام می شود و برای تمامی شرکت ها لازم به رعایت و یکسان می باشد. بنابراین بهتر است از شرکت های رسمی و معتبر نسبت به ثبت سفارش اقدام کنید.

برخی از افراد و شرکت هایی که هیچ تعلقی به اتحادیه و انجمن های فعال در این زمینه ندارند، به ازای ارائه خدمات مختلف نسبت به دریافت هزینه های بالا اقدام می کنند. بنابراین لازم است که توجه خاصی به این موضوع داشته باشید. شرکت مبل واش به عنوان بهترین شرکت خشکشویی موکت با دستگاه در کرج و تهران، برای سرویس رفت و آمد تکنسین های خود هیچ گونه هزینه ای از مشتریان دریافت نمی کند و تمامی نرخ های اعلامی از سوی این شرکت کاملا مطابق با تعرفه های اعلام شده از سوی اتحادیه می باشد.

خشکشویی موکت در منزل با دستگاه رادکتور

لکه برداری موکت در خانه با دستگاه خشکشویی

لکه بری موکت با دستگاه در آپارتمان و خانه یکی دیگر از خدمات مجموعه مبل واش می باشد. در صورتی که موکت های شما از هر جنسی باشند و آلوده به لکه خاصی از جنس چربی، مواد خوراکی، انواع مایعات و … باشند، می توانید بدون شستشوی کامل آنها، تنها از قسمت آلوده لکه برداری کنید. با استفاده از این خدمات دیگر برای از بین بردن لکه های کوچک و بزرگ مجبور به شستشوی کامل نیاز ندارید و می توانید تنها قسمت های آلوده را بدون هیچگونه جابجایی به صورت کامل تمیز و اقدام به لکه بری آن کنید.

بروز انواع سیاهی و لکه بر روی موکت در اثر تردد زیاد بر روی آن، آلوده شدن گوشه های موکت در اثر تماس با دیوار و گرد و غبار گرفتن و یا ریختن هر نوع ماده ای بر روی آن می تواند زمینه لک شدن آن را فراهم سازد. مطمئنا جمع آوری و شستشوی موکت برای یک لکه برای همه ناخوشایند است، بنابراین می توانید با استفاده از موکت شویی در محل با دستگاه و مواد شوینده عالی، بدون انجام کار خاصی، موکت را به تمیزی کامل برسانید.

شماره تماس مرکز شستشوی موکت در خانه با دستگاه

شماره تلفن تماس شستشوی موکت ارزان در خانه در تهران و کرج یکی از عباراتی است که کاربران عزیز همواره جستجو می کنند. البته هدف از این جستجو یافتن شرکتی رسمی و با کیفیت کار بالا می باشد که نسبت به اخذ هزینه مناسب و نه بالا اقدام کند. مجموعه مبل واش به عنوان شرکت رسمی و معتبر فعال در این زمینه در کنار ارائه بهترین خدمات، ارزان ترین نرخ و قیمت های مناسبی نیز برای مشتریان در نظر دارد.

شماره تماس موکت شویی در منزل تهران برای شعبه های مختلف در بخش تماس با ما در سایت درج شده است که شما عزیزان می توانید با هر یک از این شماره ها تماس بگیرید و سفارشات خود را ثبت نمایید. همانطور که خدمت شما عزیزان ذکر شد، این مجموعه نسبت به راه اندازی شعب در کرج نیز اقدام نموده است و در این رابطه خدمات رسانی به تمامی مناطق کرج نیز صورت می گیرد. برای دریافت خدمات می توانید با شماره تماس شستشوی موکت در کرج ارتباط برقرار کنید.

قیمت موکت شویی در خانه

نحوه موکت شویی  در آپارتمان با استفاده از دستگاه

همچون شستشوی مبل با دستگاه در منزل تهران و کرج، در اولین مرحله برای پاک کردن موکت در منزل باید نسبت به تمیز کردن آن از هر نوع ماده خارجی و معلق بر روی آن اقدام کنیم. برای انجام این کار ابتدا سطح موکت به طور کامل جارو کشیده می شود تا هیچگونه وسایل و گرد و غباری بر روی آن نماند. در ادامه با توجه به نوع موکت و جنس آن، متخصص نسبت به انتخاب ماده شوینده و دستگاه مخصوص برای شستشو اقدام می کند. در این رابطه برای شستشوی موکت های راه پله و یا بغل دیوار ها از دستگاه دریلی استفاده می شود.

برای شستن موکت چسبیده نیز از دستگاه های بزرگتری استفاده می شود که دارای مخزن بزرگی هستند. در این مخزن آب همراه با مواد شوینده مخصوص و متناسب با لکه و موکت مخلوط می شود. سپس با فرچه بزرگ نسبت به شستشوی موکت اقدام می شود. بعد از شستن کامل و اطمینان حاصل کردن از پاکیزگی، نسبت به خشکشویی موکت چسبیده و سایر موکت ها از جنس های مختلف اقدام می شود. در این مرحله دستگاه ها با وکیوم قوی برای خشک کردن موکت مورد استفاده قرار می گیرند.

بهترین مواد شوینده برای خشکشویی موکت

انتخاب نوع مواد شوینده بر اساس نوع و جنس موکت و همچنین نوع لکه ها و آلودگی های موجود بر روی آن صورت می گیرد. توجه داشته باشید که تمامی مواد مورد استفاده درجه یک و اغلب با خاصیت نانو هستند که قدرت لکه بری فوق العاده بالایی دارند. ارزان ترین موکت شویی با دستگاه در تهران با بهترین مواد شوینده از دید مشتریان عزیز مجموعه مبل واش می باشد. لازم به ذکر است که بنا به انتخاب شما عزیزان و احترام به نظر مشتری، نوع مواد مصرفی و شوینده نیز قابل تغییر است. در ادامه به معرفی برخی از شوینده های لکه بر می پردازیم.

در استفاده از برخی مواد شوینده همچون انواع شامپو عنوان آن را اعلا شویی و استفاده از شوینده معمولی را شستن معمولی می نامند. ارزان ترین قیمت با استفاده از بهترین شوینده های نانو را می توانید برای یک بار با شرکت مبل واش تجربه کنید.

 • لکه بر نانو پاکر
 • لکه بر های نانو سان
 • انواع شوینده های نانو
 • شامپوی تگزاپون
 • شامپوی من
 • شامپو فرش
 • و …

موکت شویی با دستگاه در منزل تهران و کرج

مزایای شستن موکت در محل با دستگاه

بدون شک موکت شویی با دستگاه در آپارتمان و سایر منازل مسکونی بسیار بهتر و به صرفه تر از انتقال موکت به قالیشویی و کارخانه می باشد. مزایایی که در این روش وجود دارد سبب شده تا افراد نسبت به انتخاب این روش اقدام کنند. در ادامه به معرفی برخی از مزایای شستن موکت در منزل با مواد شوینده نانو و دستگاه های مخصوص می پردازیم.

 • عدم نیاز به جمع آوری و جابجایی موکت
 • نیاز به مراجعه یکباره تکنسین و عدم مراجعه مجدد
 • عدم معطلی افراد برای تحویل موکت ها در موعد مقرر ( موکت در محل شما به وسیله دستگاه بدون جابجایی موکت شسته می شود )
 • شستشوی بافت کامل موکت
 • عدم وارد شدن آسیب به الیاف و بافت موکت
 • شستن و خشک کردن در کمترین زمان
 • عدم ریزش آب و وارد شدن آلودگی در محیط
 • هزینه کمتر نسبت به انتقال موکت به قالیشویی و شستشو در آنجا
 • بهترین روش با ارزانترین قیمت
 • بدون هزینه رفت و آمد نیروها و کادر شرکت
 • استفاده از شوینده های نانو
 • بکارگیری انواع لکه بر نانو برای تمیزی و لکه برداری موکت در محل
 • و …

موکت شویی ارزان در منزل تهران و کرج

شستشوی ارزان موکت در خانه با دستگاه های خشکشویی با کیفیت بالا و بهترین مواد شوینده را از مجموعه مبل واش بخواهید. برخی از افراد نسبت به شستن ارزان موکت با دستگاه در تهران و کرج اقدام می کنند، که دلیل کار آنها استفاده از مواد شوینده بی کیفیت و دستگاه های غیر استاندارد است. این موارد علاوه بر اینکه نمی توانند موکت را به خوبی تمیز کنند، در مواردی نیز سبب آسیب رساندن به آن می شوند. بنابراین بهتر است سفارشات خود را در شرکت های رسمی و معتبر که با تعرفه مناسب نسبت به شستن مبلمان منزل اقدام می کنند، به ثبت برسانید.

با جرات می توانیم بگوییم که در طی چندین سال اخیر به عنوان برترین مرکز و ارزان ترین موکت شویی در منزل هستیم. می توانید هزینه شستشوی موکت در خانه را با نرخ اعلام شده توسط سایر شرکت ها بررسی کنید تا خودتان متوجه این موضوع شوید.

شستشوی موکت در منزل با دستگاه در تهران و کرج در تمام ساعات شبانه روز حتی در ایام تعطیل توسط پرسنل مجموعه رسمی و معتبر مبل واش انجام می شود. برای ثبت سفارش کافیست تا با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید. دقت داشته باشید که می توانید از طریق صفحه سفارش آنلاین اقدام به رزرو اینترنتی خدمات موکت شویی کنید.

خدمات شستن موکت در آپارتمان

Wash rugs at home with a vacuum cleaner

One of the most important services in our company is related to carpet & rugs washing in Tehran and Karaj with vacuum cleaner machine. In English, moket is the same as carpet or rug. So here we use the term rug here. The desired service will be done completely professionally using the best nano detergents in your home.

Dear fellow citizens living in Tehran and Karaj, you can easily contact the vacuum cleaner through the contact number of the Carpet and Carpet Washing Center.

The pleasure of washing carpets and rugs at home

Undoubtedly, there is a big difference between washing at home and washing in a carpet factory. The great features of using a washing machine in the apartment have made many people choose this method. Some of its features are: cheap price, no need to move, fast washing, no hassle and ….

قیمت خشکشویی موکت در منزل

The price of washing carpets at home

For many families and individuals who want to order carpet cleaning, the price is very important. At the company, we try to consider the best price for our services. The cheapest price for washing carpets in Tehran and Karaj belongs to moblwash.com company and you can contact us to wash and clean your rugs.

اطلاعات کلی

نوع شستشوخشکشویی
نحوه شستشوبا دستگاه
محل انجام کارمنزل و آپارتمان مشتری
نرخ سال1400
نوعموکت، قالی، قالیچه
شهرتهران و کرج
قیمت پالاز موکتمتری 8 هزار تومان
قیمت موکت معمولیمتری 7 هزار تومان
قیمت موکت چسبیدهمتری 7 هزار تومان
شماره تماس غرب تهران09105454254
شماره تلفن شرق تهران09105454354
شماره شمال تهران09109202070
شماره تماس جنوب09109202080
نحوه سفارشتماس و آنلاین
نوع شویندهنانو و موارد دیگر

خدمات شستن موکت در محل با دستگاه برای چه کاربری هایی انجام می شود؟

علاوه بر شستشوی موکت در منزل با دستگاه، این خدمات برای سایر کاربری ها نیز انجام می شود. شستن موکت اداری با دستگاه در محل و همچنین شستشوی موکت کف ماشین و سقف ماشین و … نیز از جمله مواردی است که توسط تیم مبل واش خدمت شما عزیزان ارائه می گردد. برای دریافت خدمات شستشوی موکت در هر محیطی اعم از اداری، تجاری، ورزشی، تفریحی و … می توانید با شماره های درج شده در سایت ارتباط برقرار کنید.

خشکشویی موکت با دستگاه در آپارتمان چقدر زمان می برد؟

در این روش نیازی به جابجایی موکت ها ندارید و در محیطی که وجود دارند به طور کامل شسته می شوند. در همین رابطه زمان کمتری برای شستشوی آنها نیاز است. شستن موکت چسبیده با دستگاه در آپارتمان و منازل و حتی سایر انواع موکت ها در کمترین زمان ممکن انجام می شود. عملیات شستشو و خشک کردن به صورت کامل با دستگاه های مکنده بستگی به تعداد و ابعاد موکت ها دارد. اما به صورت کلی شستن یک موکت با اندازه متوسط بیشتر از دو ساعت طول نمیکشد.

قیمت گذاری انجام سفارش بر چه اساس انجام می شود؟

اندازه موکت، جنس موکت، نوع مواد شوینده بکار گرفته شده برای شستشو، استفاده از مواد نانو و .. از جمله موارد تاثیر گذار در تعیین قیمت نهایی سفارش می باشند. توجه داشته باشید که قیمت گذاری بر اساس توافق بین طرفین انجام می شود و نرخ شستن موکت با دستگاه در محل تهران و کرج بر اساس تعرفه های مشخصی که در این زمینه وجود دارد مشخص می شود.

Related Posts
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.